anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Wam też dzisiaj tak zamula menadżer paczkomatów?

konto zamknięte
Nie dotyczy

Od rana mam problem z menadżerem paczkomatów, który wczytując podstrony potrafi "myśleć" po 2 minuty.

Tym samym z nudów tutaj się przełączam na AG.

Też macie dzisiaj problemy z tą stroną? Inne normalnie mi działają więc to nie kwestia internetu.

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

@InPost Kolejny kwiatek: w importowanych pojawiła mi się ponownie przesyłka, którą już nadałem w paczkomacie. A numer do Allegro nie został zaimportowany, więc przestańcie opowiadać bajki, że wszystko działa jak trzeba

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@TomBanknoter 

Abyśmy mogli odpowiednio zweryfikować ten przypadek, prosimy o kontakt mailowy na adres pomoc@inpost.pl

W wiadomości prosimy o przesłanie szczegółowych danych zamówienia, numeru nadanej przesyłki, loginu do Managera Paczek oraz zrzutu ekranu z zakładki IMPORT ALLEGRO INPOST.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Problem się sam rozwiązał, tzn. zakładki zaktualizowały się po jakichś dwóch godzinach. Co nie zmienia faktu, że trzeci dzień z rzędu Menedżer Paczek wlecze się jak zdychająca krowa

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@InPost czy dzisiaj dostrzegacie problem? Bo u mnie pod względem wydajności działania, nadal lipa. Podstrony ładują się bardzo długo, czasami w ogóle i trzeba kilka razy odświeżać stronę.

Jak już pisałem, oczywiście czyszczenie cookies i danych przeglądarki nie pomaga.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

muli dalej , dobrze ,że koniec tygodnia i przesyłek mniej .  Jak do poniedzialku nie naprawią to chyba spazmów dostanę .

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Dzisiaj mam trochę lepiej niż w ostatnich dniach, ale do ideału daleko🙂 Dochodzę do wniosku, że usuwanie ciastek i zmiana przeglądarek i różne inne szykany to jakiś mit, używam tylko jednej przeglądarki, a ciastka usuwam sporadycznie. Jak coś jest w pełni sprawne to działa, a jak jest popsute, to żebym te wszystkie ciastka zjadła, to dalej będzie zepsute😁

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

Witam, cześć

Czy u Was też tak zamula manager InPost?

Niestety na dwóch komputerach to samo - czasem trzeba po 5x odświeżać żeby wczytała się strona 

 

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@AR_Auto_Czesci od rana jest już duży wątek na ten temat, zerknij na listę wpisów🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Nie wiem czy zauważyliście, ale wygląda na to, że będziemy mieli przymusową wolną niedzielę z powodu @InPost 

inpost przerwa.jpg

 

Oby tylko w poniedziałek wszystko prawidłowo działało bo jak się znów wysypie to wolę nie myśleć co będzie 😫

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

www_otosek_pl aż mi mrówki chodzą po plecach na myśl o poniedziałku .

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Bedą naprawiać to, co według nich działa bez zarzutu 😋

oznacz moderatorów