anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Marka (opcjonalne) w opisie oferty - marny pomysł, jeszcze gorsze wykonanie

Client:103044357
#9 Pomysłodawca#

Szanowni Państwo.

Można wiedzieć kto wpadł na tak genialny pomysł jak dodawanie OPCJONALNE Marki?

Dodanie KILKUSET pozycji, a tym samym wydłużenie formularza do wystawiania o jakieś 85% + jednoczesne jego zalagowanie to naprawdę pomysł wybitnego umysłu. Nie posiadacie czegoś takiego jak dział kontroli jakości?

Zresztą - o czym my mówimy. Ten serwis schodzi na psy. Teraz tylko będziecie się zwijać szybciej niż w trakcie pandemii. Wasze problemy na giełdzie to NIE jest problem z rynkiem (który cały czas rośnie) tylko problem z durnymi pomysłami, które sukcesywnie wdrażacie... sami sobie jesteście winni.

Tylko dlaczego ktoś ma tracić czas na to?

Skoro opcjonalne - to dlaczego nie można tego ZWINĄĆ? 

I jak już miałbym to zaznaczać - to nie z listy, tylko wolałbym to WPISAĆ. Mam szacunek dla własnego CZASU. O Wasz nie dbam - róbcie co chcecie. Nie marnujcie MOJEGO. Dziękuję.

Kiedy to zniknie?

 

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103044357 W parametrze "Marka" po wpisaniu pierwszych liter lista przewija się do odpowiedniej pozycji. Sprawdziłam to w losowych podkategoriach Kultury i rozrywki:

  • gadżety - biżuteria / działa 
  • gadżety - koszulki / działa
  • gry - gry na konsole - Sony PlayStation 4 (PS4) / działa
  • instrumenty - gitary i akcesoria / działa
  • gry - gry online (MMO) - Counter-Strike: Global Offensive / działa 

Jeśli u Ciebie lista nie reaguje, zalecam standardowe czynności, czyli wyczyszczenie plików cookies i sprawdzenie, czy sytuacja powtarza się na innej przeglądarce. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów