anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Masowe usuwanie ofert

grafikalin
#10 Popularyzator#

Witam allegro dziś usunęli nam 600 aukcji z 3 kont . Rzecz w tym że mamy jakieś układanki np 60 wzorów które nie możemy wystawić na jednej aukcji bo narusza regulamin (ksztalt itd) więc wystawiamy każdą z osobna placąc krocie za promowanie. Ważne ukladanki maja ten sam kod kreskowy i numer produktu , jak mamy teraz sprzedawać 90% aukcji usuniętych jak mamy wznowić ponownie te oferty prosze o pomoc

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

grafikalin
#10 Popularyzator#

coś doradzisz?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, to niestety tylko moderatorzy mogą pomóc, będzie to jutro rano.🙁

oznacz moderatorów

grafikalin
#10 Popularyzator#

na dodatek oczywiście usuwane sa oferty z największą popularnością .skoro wolno tylko dwa razy ofertę wystawić więc po co komu np 4 konta  będziemy dziś zamykać resztę kont pozostawimy tylko dwa przejrzyście allegro zamiast 4 x 100000 za fakturki będzie miało 2 x 100000 my stracimy i allegro widzę tu nowy ład

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@grafikalin Usuwamy przedmioty zdublowane w danej kategorii. Jeśli wystawiasz produkty, które różnią się między sobą, zadbaj o to, by również opisy i tytuły ofert się różniły. Pozwoli to uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

grafikalin
#10 Popularyzator#

mamy 500 artykułów wystawione np po 1 szt na 3 kontach czyli allegro i tak usunie 500 ofert więc 3 konto do skasowania tak mam rozumieć 

oznacz moderatorów

Milose
#7 Wielbiciel#

Mam podobną sytuację. Przedmioty o różnych wzorach na zdjęciu głównym. Też usunięte. 2 konta po jednej ofercie więc według regulaminu nie powinny byc usunięte. Jak zmienić tytuł aukcji w ofercie w której nastąpiła już sprzedaż?

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Wystawić na nowo.  Nawet jeżeli sprzedaż była rok temu to już w tytule nic nie zmienisz.

oznacz moderatorów

Milose
#7 Wielbiciel#

Doskonale wiem, że nie zmienię dlatego zadałem pytanie moderatorowi na jego propozycję zmiany tytułu. Wystawię na nowo ale bezzasadne upomnienie zostanie przez miesiąc.

 

oznacz moderatorów

grafikalin
#10 Popularyzator#

działa to tak wystawiasz aukcję promujesz ja czyli pompujesz kasę do allegro pakiety wyróżnień ads google itd ,by aukcja się sprzedawała dobrze inwestujesz kilka tysięcy ,następnie allegro coś unowocześnia nadchodzą dobre zmiany usuwa taką aukcje Ty wystawiasz od nowa i znów promujesz promujesz .Zaczyna to być chore 

oznacz moderatorów