anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Masowe zakończenie aukcji bez przyczyny

megii_ss
#12 Orędownik#

Zakończyło mi się 13 ofert które w żaden sposób nie powinny się usunąć - tym bardziej na koncie firmowym. Wszystko zgodne z regulaminem - brak inf. od allegro - czy tylko mnie to dosięgło ?
No i dlaczego taka sytuacja ma miejsce ?

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@megii_ss Cześć. 🙂 Podaj mi numery tych ofert, to sprawdzę tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

10100745728,11155510344, 11333954918, 10832039705, 12964386272, 11155385688, 10900034838, 10829673798, 12267506470, 10821870643

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@megii_ss Sprawdziłam te oferty i wszystkie zostały zakończone przez Ciebie 13.01.2023 o godzinie 17:52. Czy nie połączyłaś swojego konta z jakimś narzędziem zewnętrznym?

Oferty nie zostały zakończone przez system ani przez żadnego z adminów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

nie, korzystam tylko z allegro, dziwne bo nie wykowyłam żadnych ruchów na koncie w tym czasie - pierwszy raz coś takiego mi się przytrafiło 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@megii_ss Skonsultuję jeszcze tę sprawę, być może uda nam się coś wyciągnąć z logów i wyjaśnić tę tajemniczą sprawę 🙂 Wrócę do Ciebie z odpowiedzią w tym wątku 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

kolejne oferty które same sie zakończyły: 10900034838, 10821870643, 10829673798, 11155385688, 12964386272, 10832039705, 11333954918, 11155510344, 10100745728 - te oferty zakończyły się wcześniej o godz. 17:52, wznowiłam je i ponownie o godz. 00:29 się same zakończyły

było by miło gdyby ktoś się tym tematem zajął bo co wystawię ponownie to pobierana jest opłata za wystawienia a to tak trochę nie bardzo bawić się w kotka i myszkę 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@megii_ss Sprawdziliśmy tę sytuację i Twoje oferty muszą być zarządzane przez jakieś narzędzie zewnętrzne (status edycji: Last edit by channel: API). Oferty nie są kończone przez nas.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@megii_ss a nie korzystasz z zewnętrznych narzędzi do zarządzania ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

nie, tylko allegro 

oznacz moderatorów

bergg3
#8 Zapaleniec#

Witam. Czy udało Ci się znaleźć przyczynę tego wycofania? Ja miałem 4 tysiące aukcji KUP TERAZ, które po zakończeniu miały się wznawiać. Trochę mnie dziwiło, że od kilku dni nikt nic nie kupił. Okazało się, że ponad 3 aukcji zostało zakończone. Po interwencji w allegro dostałem informację, że aukcje zakończono przez narzędzie zewnętrzne. Nie korzystam z żadnego narzędzia, a wszystkie aukcje wystawiałem na piechotę. Odbudowanie tego zajmie mi tygodnie i nie mam gwarancji, że sytuacja się nie powtórzy. Będę wdzięczny za odpowiedź.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@bergg3 a tutaj nie masz podpiętej żadnej aplikacji Powiązane aplikacje 

oznacz moderatorów

bergg3
#8 Zapaleniec#

Aplikację mam jedynie InPost Mobile ale to nie ma żadnego związku z allegro.

Korzystam na komputerze ze strony https://manager.paczkomaty.pl/ i tutaj loguje się przez allegro i jakieś powiązanie jest. Ale ta strona jest niezbędna żeby wysyłać inpostem.

Aplikacji z listy nie posiadam

oznacz moderatorów

bergg3
#8 Zapaleniec#

A przepraszam, źle zrozumiałem. Tak pojawiły mi się tutaj 3 aplikacje allegro gadanem, inpost ingertaion oraz inpost allegro manager czy coś podobnego. Usunąłem je. Czy to mógłbyć powód?

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@bergg3 "inpost ingertaion oraz inpost allegro manager" - obie aplikacje są niezbędne do działania managera paczek InPost. 

 

Najpierw zapytaj allegro w jaki sposób aukcje zostały zakończone, bo może to jednak nie API.

oznacz moderatorów

bergg3
#8 Zapaleniec#

Pytałem. Podobno przez narzędzie zewnętrzne ale nie wiedzą jakie.

oznacz moderatorów

bergg3
#8 Zapaleniec#

Tylko jak usunąłem powiązanie to nie mogę wysyłać przez inpost. Przy próbie zalogowania się do managera inpost otrzymuje pytanie

Czy chcesz powiązać konto bergg3 z InPost Manager Paczek?

Po wyrażeniu zgody aplikacja będzie mogła wykonywać działania w Twoim imieniu. Ich listę znajdziesz poniżej.

Uprawnienia aplikacji

Dane osobowe

Odczyt danych osobowych z konta

oznacz moderatorów

sklepkrol2
#7 Wielbiciel#

U mnie również  zakończyły się niektóre aukcje, z tym, że nie ma ich w zakończonych i nie mam ich jak wznowić, a może usunięte. W Kazdym razie były wystawione i znikły. Zresztą nie pierwszy raz .

oznacz moderatorów