anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Masz X ofert, których cena znacząco różni się od konkurencji

Arturek_x
#10 Popularyzator#

Witam, zauważyłem że wyświetla mi się komunikat o treści: Masz 108 ofert, których cena znacząco różni się od konkurencji. Wydaje mi się że system allegro płata tu jakiegoś figla bo porównuje ceny kompletnych zestawów schodowych z cenami za  jeden metr taśmy LED. Kompletne zestawy z racji tego iż zawierają więcej elementów składowych w naturalny sposób mają większe ceny i porównywanie ich z samymi taśmami LED według mnie jest pozbawione logiki. Proszę mnie poprawić jeśli źle zinterpretowałem tabelkę. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Methrylis
#13 Ambasador#

@Arturek_x u mnie jest to samo, allegro krzyczy na mnie, że sprzedaję zestaw 50 balonów za 50 zł, skoro prawidłowa cena to 2 zł. Kij z tym, że to cena za 1 balon XD

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Arturek_x to kolejny genialny pomysł kogoś na stólku , który ma nieodpatrą potrzebę wykazania się inwencją . Chcą w ten sposób zachęcić sprzedawców do obniżania cen mocno wywindowanych przez drakońskie prowizje . Potral traci na atrakcyjności ... niestety .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Kiedyś allegro nie miało konkurencji w handlu internetowym ,teraz nie są już sami i szukają deski ratunkowej gubiąc się w pomysłach uzdrawiających . Szkoda trochę bo dawniej to miło było tu zajrzeć i coś kupić tanio i okazyjnie ,teraz czar prysnął i pozostała szara rzeczywistość ,która już tak nie kusi.

oznacz moderatorów