anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Menager paczek nie pokazuje przesyłek Allegro

Qawse2
#9 Pomysłodawca#

Witam, 
Mam taki problem iż klient zakupił produkt z wysyłką inpost z 8,99zł. Wchodząc w Menagera Paczek następnie Import Allegro Inpost nie wykazuję mi tego zamówienia. Czy ktoś może mi wyjaśnić w czym tkwi problem ponieważ pierwszy raz z czymś takim się spotykam. 

Z góry serdecznie dziękuje.
Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Qawse2 a zakup opłacony? Transport to na pewno allegro paczkomat inpost?

oznacz moderatorów

Qawse2
#9 Pomysłodawca#

Tak, produkt jest opłacony wraz z przesyłką.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Qawse2 jeśli masz praiwdłowo powiazane konta to klient nie opłacił transakcji .... Poszukaj może w ,,wygenerowanych ,, , może być nieprawidłowo wybrana opcja w ceniiku dostaw .

oznacz moderatorów

Qawse2
#9 Pomysłodawca#

Wszystko jest powiązane jak należy, nigdy nie miałem takich problemów to pierwsza tego typu sytuacja. Transakcja jest opłacona. W wygenerowanych patrzyłem ale również nic nie ma.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Qawse2 jeszcze jedno pytanie - w zakładce ,,zamówienia ,, w tej konkretnej ofercie w ,,danych dostawy ,,jaką masz nazwę formy dostawy ... podaj pełną nazwę  lub zrób screena oczywiście bez danych klienta .

oznacz moderatorów

Qawse2
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dziękuje za pomoc ale problem już się rozwiązał, a mianowicie coś się zawiesiło i przez ponad kilka godzin nie pokazywało mi zamówień w Menager Paczek. 

Serdecznie wszystkim dziękuje 🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Qawse2 Cześć 🙂 Mogę Cię prosić o numer zamówienia? Zweryfikujemy tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Qawse2
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dziękuje za pomoc ale problem już się rozwiązał, a mianowicie coś się zawiesiło i przez ponad kilka godzin nie pokazywało mi zamówień w Menager Paczek. 

Podaje nr zamówienia o który konkretnie chodziło 
cc942cc0-fe7e-11ec-8560-d1c32806a950

oznacz moderatorów