anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Można utworzyć zlecenie dla przewoźnika DPD na kilka paczek, różnych adresatów..??

kontaktD
#9 Pomysłodawca#

Witam, 

Poszukuje odpowiedzi na pytanie, czy można utworzyć zlecenie dla DPD na kilka paczek, gdzie kazda paczka ma innego adresata??

Generuje etykiety dla każdej paczki oddzielnie. Wówczas system zaciąga dane z konkretnego zamówienia i wówczas można dodać kolejną paczkę i kolejną, zmieniając w miarę potrzeby wagę i wielkość paczki.

Kurier przy odbiorze wówczas skanuje każdą paczkę oddzielnie. A podpowiedział mi, że można utworzyć na jednym zleceniu kilka paczek... Hmm, nie potrafię dojść do tego. Czy faktycznie kurier miał rację i można tak zrobić??

Marzena

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Agent051
#16 Inspirator#

@kontaktD Zapewne do każdej paczki generujesz nowe zlecenie podjazdu, dlatego kurier powiedział ci żebys robił to na jednym zleceniu. Tylko przy pierwszej paczce zamawiaj podjazd, do reszty generuj tylko etykiety wysyłkowe. Kurier i tak zabierze wszystkie przesyłki.

oznacz moderatorów

kontaktD
#9 Pomysłodawca#

Prawda, do każdego zamówienia generuje zlecenie. Wydaje mi sie, ze inaczej nie idzie zrobić. Każde zlecenie, jest indywidualne, podpięte pod konkretne zamówienie i dane klienta. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kontaktD, przepraszam Cię za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź. 🙂tym artykule wyjaśniamy, jak wygenerować jedno zlecenie podjazdu kuriera dla wielu paczek jednocześnie.

Nowi użytkownicy narzędzia Wysyłam z Allegro mają domyślnie zaznaczoną opcję "Zamów bez zlecenia podjazdu kuriera”. Pozwala to uniknąć generowania zlecenia podjazdu dla każdej przesyłki osobno.

Pomimo zaznaczonej opcji “Zamów bez zlecenia podjazdu kuriera” nadal możesz zamówić podjazd kuriera na 3 sposoby: 

  • pojedynczo bezpośrednio przy wybranej przesyłce,
  • pojedynczo w szczegółach przesyłki,
  • zbiorczo, w zakładce Zamówienia, za pomocą przycisku [zamów podjazd], gdy zaznaczysz co najmniej jedno zamówienie.
   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów