anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie jest sprzedaż, zamówienia i moje oferty w aplikacji Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
fordmk_
#9 Pomysłodawca#

Witam

aplikacja ,Moje allegro pokazuje 3 opcje zakupy lokalnie i konto. a gdzie jest sprzedaż ,zamówienia i moje oferty? to jest naj bardziej przydatne. 

oznacz moderatorów
54 ODPOWIEDZI 54
Mewax
#7 Wielbiciel#

 Biedni bezradni specjaliści z podstawówki!

Prowzja w kosmos zajęła wam chwilkę ale zakładka do sprzedaży już was rozłożyła!!!!

A to Lokalne to najgorszy syf jaki można było stworzyć!!!

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@kovboy77 Gdybyś tylko zwrócił uwagę na poprzedniego posta w wątku, to trafiłbyś do tego https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/aplikacja-allegro-sprzeda%C5%BC-znikn%C4%9...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
flo333
#7 Wielbiciel#

To prawda, wystarczy dodać zakładkę sprzedaż i mamy jedną funkcjonalną aplikacje a nie jakieś badziewie typu allegro lokalnie które nie działa w ogóle z aplikacją allegro 

oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

Widocznie przerosło to ”ekspertów” z allegro.

oznacz moderatorów
Enjoy01
#8 Zapaleniec#

Wystawiłem ofertę w Allegro (bez lokalnie - to jakaś porażka) i w aplikacji nie umiem jej zobaczyć bo w zakładce Moje Allegro mam tylko: ZAKUPY, LOKALNIE, KONTO

Gdzie w aplikacji szukać mojej sprzedaży, na kompie widzę: >mój profil (prawy górny róg) > moja sprzedaż i już

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Enjoy01 Z Twojego opisu wynika, że korzystasz z aplikacji dla kupujących, więc nie znajdziesz w niej aktywnej oferty swojej sprzedaży. Jeśli wystawisz natomiast ofertę na Allegro Lokalnie to wówczas znajdziesz ją w zakładce Lokalnie - Aktywne ogłoszenia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Enjoy01
#8 Zapaleniec#

Hola_Ola

Sugerujesz w swojej wypowiedzi że są dwie aplikacje? Dla kupujących i sprzedających, nie rób jaj. 

Ja pamiętam allegro jak było proste i przejrzyste można było tam kupować, sprzedawać ale nie zatracić się w coraz to gigantycznej strukturze - oczywiście "dla wygody użytkowników" (korporacyjne brednie) 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Enjoy01 Bez żartów i innych jaj, potwierdzam, że dokładnie tak jest, a linki do obu wkleił już @Knowhere 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mixobud-tynki
#8 Zapaleniec#

wymyślają bzdury, żeby nie wyszło, że są niepotrzebni.  

oznacz moderatorów
Enjoy01
#8 Zapaleniec#

Mam właśnie tą wersję aplikacji w telefonie, ale już się tym nie przejmujcie będę się starał z niej nie korzystać 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Enjoy01 pogłaskaj mocniej smartfona ...może ruszysealed

oznacz moderatorów
twardx
#1 Nowicjusz#

Witam. Gdzie w aplikacji mobilnej allegro mogę znaleźć sprzedawany przeze mnie produkt ??. Sprzedaż produktu nie odbywa się na allegro lokalnie. Formularz wystawianego produktu wybrany jako dotychczasowy (stary, wcześniejszy). Nigdzie nie mogę znaleźć zakładki w rodzaju sprzedaż normalna allegro, moja sprzedaż itp. Jest tylko zakładka allegro lokalnie (bo to starają się ciągle promować) gdzie można znaleźć wystawione przedmioty do sprzedaży ale nie ma tych które zostały wystawione starym dotychczasowych formularzem. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@twardx W aplikacji Allegro nie ma takiej opcji. Jeśli chcesz znaleźć tę ofertę musisz zalogować się na swoje konto na komputerze i sprawdzić w zakładce Mój asortyment.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
twardx
#1 Nowicjusz#

Tak zgadza się. I tak zawsze robię. Ale nie po to jest aplikacja mobilna aby ograniczać dostęp do tak oczywistych i w dalszym ciągu używanych treści bo w końcu przedmiot jest za pośrednictwem allegro sprzedawany tylko poza allegro lokalne. Skoro udało się takie rozwiązanie wprowadzić dla allegro lokalne (aplikacja mobilna) to jaki jest problem dla przedmiotów wystawianych na zwykłym allegro ?? (pytanie retoryczne). Pozdrawiam

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@twardx Nasza aplikacja w głównej mierze służy do zakupów na Allegro oraz okazjonalnej sprzedaży na Allegro Lokalnie. Nie ma i nie będzie w niej wielu funkcji do profesjonalnego zarządzania sprzedażą, bo sprzedający, którzy prowadzą działalność na naszej platformie robią to prawie wyłącznie z poziomu komputerów, a nie smartfonów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mixobud-tynki
#8 Zapaleniec#

A co z tabletami??! Nie wożę ze sobą komputera.

oznacz moderatorów
mixobud-tynki
#8 Zapaleniec#

Ale ja chcę korzystać z tableta, a nie komputera!

 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@twardx Funkcjonalność mobilnej aplikacji Allegro to faktycznie jest dramat.
Ja (używam IOS) obszedłem to dodając do ekranu głównego skrót przeglądarki Safari do strony głównej allegro - da się wtedy zrobić normalnie większość potrzebnych rzeczy.
Na androidzie można zrobić to samo - tam używałem chyba Chrome ale generalnie powinno dać się to zrobić na każdej przeglądarce.

oznacz moderatorów
blyxa
#7 Wielbiciel#

Gdzie w aplikacji znajdę przedmioty które wystawiłem przez stary formularz? Mam tylko zakładkę allegro lokalnie i tam ich niema.

oznacz moderatorów