anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mylące nazwy przedmiotów z katalogu w opisie aukcji po nowej zmianie wyglądu aukcji.

BlackStorkPC
#9 Pomysłodawca#

Niedawno nastąpiła zmiana w sposobie wyświetlania aukcji i na samej górze w tytule pojawił się opis przedmiotu z katalogu Allegro który często jest mylący zawiera błędne informacje lub po prostu bzdury. Nagle okazuje się że niewidoczny wcześniej opis z katalogu (przy wystawianiu nowej aukcji w podglądzie niewidoczny) widnieje na samej górze opisu każdej aukcji po jej wystawieni.  Te opisy często zawierają błędy w przypadku komputerów inne podzespoły niż w opisie wypełnianym przez sprzedającego elementy których oferta nie zawiera np opis obiektywu do aukcji z samym korpusem.  Teraz mam setki aukcji których nagłówki z katalogu wprowadzają w błąd kupujących, a podczas wystawiania aukcji, przed nowymi zmianami wyświetlania oferty oferty były zgodne z opisem. Czy Allegro wprowadzając taką zmianę bez naszej wiedzy weźmie odpowiedzialność za wszystkie oferty które z powodu nagle pojawiającego się nagłówka pobranego z katalogu waszego produktu staną się niezgodne z opisem? Bo ja jako sprzedający wystawiałem oferty które takiego opisu dodanego aktualnie nie miały.

Jedynym rozwiązaniem dla mnie jest przejrzenie setek aukcji od nowa i usunięcie wszystkich połączeń z katalogiem produktu.

Drugą sprawą jest to że produkty typu komputery lub laptopy dodane w katalogu w taki sposób że mają na sztywno wpisane wielkości pamięci ram oraz rodzaje i pojemności dysków twardych (części wymienne w praktycznie każdym sprzęcie) są bez żadnej logiki i sensu, bo znajdując dokładny model laptopa nie można użyć go jako pozycja z katalogu bo nieedytowalna jest np pamięć ram lub typ dysku i przedmiot przestaje być zgodny z opisem.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@BlackStorkPC znany bubel z łączeniem, nikt już nad tym nie panuje 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

totalny bałagan - najgorsze jest, że kupujący nie odróżniają błednych wpisów allegro

od prawdziwych nazw ofert

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

To jest taki bajzel, że jak nawet próbuję skorygować błędną nazwę produktu (poszła przez pomyłkę a sam go utworzyłem)  to mi odpisują, że .... bla, bla bla "zawiera nie dozwoloną ..."  a dokładnie taka sama nazwa jest obecnie tylko, że numer niepoprawny. No i co z tym zrobić?

Nie chce mi się już kolejny raz pisać w tej sprawie bo to nie ma sensu.

Powinni wyp...lić tą nazwę produktu z opisu oferty bo tylko wprowadza zamieszanie. Jakieś **piiip**oły ludzie wpisują potem u innych w ofertach pojawiają się  te bzdety z automatu.

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Przebolałbym to gdyby nie pojawiała się ta informacja o produkcie w tak istotnym miejscu i nie wprowadzała w błąd. Można powiedzieć, że Allegro celowo i z zamiarem umyślnym wprowadza i sprzedawców i kupujących w błąd pokazując nieprawdziwe informacje.

Znacie inny sklep/portal, który w ten sposób działa że wyświetla jedno a w rzeczywistości co innego? To jest profesjonalizm? Z tego można drzeć łacha na cały Pcim ;).

oznacz moderatorów