anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadałam paczkę w paczkomacie, czy mogę ponownie otworzyc skrytkę?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:39438863
#1 Nowicjusz#

Nadałam paczkę w paczkomacie, czy jest mozliwosc ponownego otworzenia skrytki jesli kurier jeszcze jej nie zabrał? (pomyliłam paczki)

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:39438863  Tylko infolinia Inpost

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

No chyba że wolisz czekać na kuriera pod paczkomatem .

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@Client:39438863 

Jeśli przesyłka została już nadana w paczkomacie, nie jest możliwe jej wyjęcie. W tej sytuacji może zostać zlecony zwrot do Nadawcy. 
Jeśli paczka ma zostać odesłana do Nadawcy, proszę o przesłanie potwierdzenia dyspozycji zwrotu z adresu e-mail przypisanego do przesyłki na adres: pomoc@inpost.pl 
oznacz moderatorów
Client:91630967
#1 Nowicjusz#

Czy coś w tym temacie się zmieniło? Czy cały czas tylko zwrot do nadawcy?

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

@Client:91630967 
Informujemy, że procedura nie uległa zmianie. Nie ma możliwości wyjęcia paczki z nadawczej maszyny. Możliwe jest natomiast zlecenie zwrotu do Nadawcy. 

oznacz moderatorów
lil_loan
#7 Wielbiciel#

A co jeśli otworzyła się skrytka, w której była inna paczka? Zamknęłam ją, wybrałam opcję, że w środku jest paczka i nie mogę już nadać:( Pewnie chodziło o to, że w środku jest moja paczka, a ja myślałam, że to dotyczy zapełnionej skrytki, dlatego taką opcję wybrałam.

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

Dzień dobry @lil_loan,

proszę o kontakt z InPost np. przez formularz kontaktowy https://inpost.pl/formularz-kontaktowy. W treści zgłoszenie proszę podać numer przesyłki oraz opisać sytuację.

Po otrzymaniu numeru przesyłki będzie możliwe udzielenie bardziej konkretnych informacji.

Proszę także o informację w treści zgłoszenie przez formularz czy cudza paczka została w skrytce.

W imieniu firmy InPost przepraszam za powstałe utrudnienia.

oznacz moderatorów
MichalWandzel
#1 Nowicjusz#

Śmiechu warte. Zaraz po omyłkowym wysłaniu paczki zgłosiłem zwrot do nadawcy a inpost i tak wysłał paczkę do odbiorcy.

oznacz moderatorów