anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadaj pracownikowi wybrane uprawnienia do obsługi konta Allegro

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Już od 14.12. 2020 r. możecie nadawać pracownikom dostęp do wybranych zakładek, a nie całego konta Allegro.  Wiemy, że na takie ułatwienie czekaliście od lat, dlatego cieszymy się, że mogliśmy Wam je udostępnić.

Uprawnienia nadacie, zmienicie lub usuniecie w zakładce Uprawnienia do konta, jeśli macie aktywny abonament

pasted image 0.png

Wybierzcie i udostępnijcie zakładki do: 

  • Zarządzania ofertami (formularz wystawiania oraz zakładka Moje oferty); 
  • Obsługi zamówień (zakładka Zamówienia).

Dzięki temu Wasi pracownicy będą mogli wykonać czynności związane ze sprzedażą, ale nie będą mieć dostępu do wszystkich informacji zawartych na Waszych kontach.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

myslenie-szkodzi
#12 Orędownik#

@nat_not przydałoby się osobne uprawnienie do wykonywania zwrotów z Allegro Finanse

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@myslenie-szkodzi Dziękuję za cenną sugestię 👍 Nie wykluczamy, że w przyszłości będzie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

devangari-art-pl
#7 Wielbiciel#

Super funkcjonalność! Ja bym dodała opcję obsługi wiadomości, ponieważ nie można obecnie przekierować wiadomości z dyskusji czy z centrum wiadomości na innego maila niż ten do logowania (na który przychodzą faktury i inne informacje, którymi nie chcę się dzielić np. z pracownikiem). Dodatkowo rozwiązałoby to problem spadku statystyk Super Sprzedawców podczas ich urlopów. Można dać uprawnienia tymczasowo choćby znajomemu, który akurat nie ma urlopu, a nie będzie miał też podglądu w finanse, statystyki itp.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@devangari-art-pl Dziękujemy za podzielenie się pomysłem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

AndreGoods
#9 Pomysłodawca#

Dla mnie też istotna sprawa powiedzmy zatrudnię kilka osób i chciał bym monitorować ich pracę.

Jak sprawdzić w prosty sposób ile dany pracownik w ciągu 1 dnia wystawił ofert? Wiem że można to  obliczyć, ale chciał bym mieć wgląd natychmiastowy bez szukania i liczenia produktów. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AndreGoods Zachęcam do zgłoszenia pomysłu na takie usprawnienie tutaj

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów