anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nagły spadek sprzedaży z Adsów

anielson
#9 Pomysłodawca#

Witam

W ostatanim tygodniu zauważyłam nagły spadek sprzedaży z Adsów, praktycznie do zera. Wiem, że były podobne wątki związane z wprowadzeniem produktyzacji, ale wszystko chodziło dobrze i dopiero w ostatnim tygodniu siadło. Ruch na Adsach też mniejszy. 

Dot. artykułów dla zwierząt i gospodarstwa domowego. Ktoś również zauważył podobny spadek ruchu i sprzedaży? Zastanawiam się jakie czynniki mogą mieć wpływ na tak drastyczny spadek. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

ADSow nigdy nie ogarniesz z ZZI np ok 63zł teraz 12zł u jednego klienta u drugiego z 54zł na 18zł oczywiśćie w cyklu miesięcznym od pierwszego. 

oznacz moderatorów

anielson
#9 Pomysłodawca#

No właśnie nie mogę znaleźć przyczyny , która na to wpływa. W mojej branży sezonowość dotyczy tylko niektórych produktów, ale więkość produktów jest potrzebnych cały czas, nie ma opcji, by wpływ na to miał miesiąc, covid, pora roku, itp. Będę testować dalej, ale już kończą mi się pomysły, a tym bardziej budżety. 

oznacz moderatorów

myslenie-szkodzi
#12 Orędownik#

@anielson wielu sprzedających zauważyło spadek sprzedaży na allegro po tym, jak zostało zmuszonych do podniesienia cen w związku z nowymi wysokimi prowizjami i opłatami dodatkowymi. Może ciebie też to dotknęło.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@anielson do tego dochodzi grupowanie produktów, ty promujesz swoje produkty adsem, a sprzedaje ten, kto ma taniej 🙂

oznacz moderatorów

anielson
#9 Pomysłodawca#

No to juz w ogole jest skandal...

oznacz moderatorów

anielson
#9 Pomysłodawca#

Już sprawdzałam nawet obniżkę cen. Zastanawiam się, czy to nie są ukryte praktyki prowokujące wydawanie większego budżetu. Zauważyłam, że gdy wyłączę Adsy na jakiś czas całkowicie, poźniej odpalę je na tych samych ustawieniach, nagle zaczynają super działać, jakby "na zachętę". Ale może to nadinterpretacja...

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

Gratulacje 😄 kolejna osoba dobrze interpretująca 😉

oznacz moderatorów