anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczymy opłatę 1 zł od każdej oferty, w której doszło do sprzedaży

accadia
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Proszę o wyjaśnienie powyższej kwestii.

Jeśli w danej ofercie osoba X dokona zakupu - rozumiem, że zostanie naliczona dodatkowa opłata 1 zł.
Czy jeśli następnie osoba Y dokona zakupu w tej samej ofercie - również zostanie naliczona ta złotówka, czy dotyczy to wyłącznie pierwszego jakiegokolwiek zakupu w danej ofercie. 

oznacz moderatorów
542 ODPOWIEDZI 542

greendream
#8 Zapaleniec#

a jaki to nowy portal? 

oznacz moderatorów

TALARKI62
#9 Pomysłodawca#

były takie i to niezłe...  ale się zlikwidowały bo wszyscy i tak drałowali sprzedawać tu

oznacz moderatorów

gemma22
#11 Animator#

Tez jestem ciekawa. Ktos coś?

Swoją drogą nadal nie rozumiem cenzury na tym allegro gadane ze nie mozna użyć nazwy innego portalu. Czy to zgodne z prawem czy tylko prawem allegro 🤔

oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Czytałem trochę o tej inicjatywie, raczej nie dla prywatnych. Tylko dla prowadzących działalność gospodarczą, chyba niestety. Zadałem im pytanie.

oznacz moderatorów

andrzejekm500
#9 Pomysłodawca#

Jaki ? portal biorę wszystko

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

czy allegro dostaje w tyłek, o to jest pytanie. Dwa lata pandemii - eldorado dla sprzedaży internetowej i samego allegro. Ostatni okres, czyli inflacja, drogie paliwa, wzrost cen. Oczywiście to uderza w każdego, ale najmniej w allegro. A dlaczego, bo zarabiają na prowizji, a skoro mamy inflację i ceny znacznie poszły w górę, to allegro za ten sam produkt, który pół roku temu kosztował tyle i tyle, teraz bierze prowizję większą o inflację i podwyżki. Przecież to jest czysty zysk.

Mam przegląd swoich zakupów w historii, te same produkty mogę porównać sprzed roku i teraz - wzrost cen często od 20-50%, a niekiedy i więcej. O tyle wzrosły również zyski z prowizji.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

debeata
#7 Wielbiciel#

o widze ze pracownicy allegro tez pod psuedonimami pisza

oznacz moderatorów

TALARKI62
#9 Pomysłodawca#

to do mnie? - jestem zwykłym użytkownikiem i nie mam nic wspólnego z pracownikami Allegro

oznacz moderatorów

TALARKI62
#9 Pomysłodawca#

czyli kto dokladnie?

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

w kolejnych miesiącach zamiast abonamentu zwykłego dla każdego ten najdroższy (ekspercki, czy jak mu tam), po co się rozdrabniać.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Będzie możliwość automatycznego podniesienia ceny o złotówkę na każdym produkcie czy trzeba będzie setki czy tysiące pozycji poprawiać pojedynczo? Klienci też powinni zostać powiadomieni że to że muszą znów płacić drożej to wasza zasługa s sprzedawcy to tylko ofiarami waszych fantazji. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

renifer611
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  allegro nie ma dobrego zarządcy,pozatrudniał masę młodzików chcących się wykazać, wymyślających  różne zmiany aby tylko awansować,nie znających  dobrze zasad ekonomii . to co się dzieje przez ostatnie 2 lata -nie było przez 20 ,my sprzedawcy podnosimy ceny ,a klient powoli przechodzi na strony sklepu,inne portale,gdzie zaczyna być już taniej od Allegro. Wieloletni sprzedawcy  znają od zarania,nie było łatwo ,ale czy kiedyś Allegro musiało się reklamować?,dzieciaki znały-Allegro,powinni pomyśleć o zmianie  w swoim systemie ,zapłacić dużo kilku ludziom dobrym w zarządzaniu platformą,bo podnoszenie cen sprzedawcom logiczne,że przenosi się na klienta,a platform sprzedaży rośnie...ale to sprawa głównego mózgu🤔

oznacz moderatorów

vpnonline
#2 Obserwator#

Ale bzdura, kupującego mało odchodzi czy ktoś ma abonament czynie, ważne że produkt jest w najniższe cenie  i w miarę ma dobre opinie. Czy nie lepiej od razu wymusić na wszystkich sprzedających zakup abonamentu ?

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@la_nika ale odlot 🙂

zachęcamy do wykupienia abonamentu, ponieważ z przeprowadzonych badań wynika, że kupujący bardziej ufają sprzedającym, którzy mają wykupiony abonament.

z moich badań wynika że jak allegro zapłaci mi 1 mln zł będzie bardziej lubiane przez kupujących 🙂

 

@la_nika czy piszesz o tym sklepie, w którym Sprzedawca w swoich ofertach wyświetla oferty konkurencji by nikt u niego nie kupował 🙂

 

a ja się ostatnio zastanawiałem po co mam "wykupiony" ten abonament

 

czy serwis robił badania by wprowadzić abonament mini np: taki z reklamami ale tańszy?

oznacz moderatorów

Delikates_Wloski
#7 Wielbiciel#

Jestem tez kupującym i nie widzę, kto ma abonament a kto nie ma, Gdzie mogę to sprawdzić.? 

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  to już pytanie do moderatorów. Też czasem kupuje i gdzie mogę sprawdzić czy sprzedawca ma wykupiony abonament ?

oznacz moderatorów

gierland
#12 Orędownik#

Haha, co za bzdury. Koń by się uśmiał...

oznacz moderatorów

dorjabbis
#9 Pomysłodawca#

Cześć Monika.

Nie odpowiedziałaś na moje wczorajsze pytanie - rozumie, gorący temat lepiej nic nie pisać by się nie poparzyć.

Wracając jeszcze do badań wewnętrznych - cokolwiek to znaczy - wiesz co to są konsultacje społeczne?

Nie ? A ja wiem.

Wiesz kto to "clam"? Miałaś okazję poznać Go osobiście?

To człowiek który rozkręcał Allego 22 iata i 7 miesięcy temu. A wiesz co robił? Napiszę Ci. Kontaktował się ze sprzedającymi, zapraszał do Poznania i robili burze mózgów: co zrobić nowego, lepszego, jakie kategorie wprowadzić, nowe pomysły itd.

To były działania z sensem.

A wiesz co to było Allegroparty? Było kilka edycji takich spotkań. A wiesz jaki był cel takich spotkań? Tamtejsze Allegro doceniało wkład sprzedających w rozwój serwisu.

A wiesz że było jedno spotkanie kolędowe ze wspólnym nagraniem kolęd?

Pytanie retoryczne na które tymczasem nie oczekuję odpowiedzi:

Co Allegro planuje zrobić by docenić tych którzy sprzedają na Allegro?

Bez żadnych piiip srip i innych dziwnych dźwięków.

Grzeczna jestem - narazie.

oznacz moderatorów

slawdoti
#8 Zapaleniec#

Wasze najważniejsze wewnętrzne badania dotyczą tylko jak, kiedy i ile kasy od nas wycisnąć ! Tyle w temacie.

oznacz moderatorów

slawdoti
#8 Zapaleniec#

I, jak tam cenzura, co... ? Ma się dobrze ? Zniknęły moje wczorajsze wpisy o chciwości i pazerności Allegro w temacie opłaty 1zł od 2 listopada i komentarze do bredni, które wypisujesz tutaj... Jesteście jedną bandą...nawet nie cieniem dawnego normalnego Allego...

oznacz moderatorów