anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naliczymy opłatę 1 zł od każdej oferty, w której doszło do sprzedaży

accadia
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Proszę o wyjaśnienie powyższej kwestii.

Jeśli w danej ofercie osoba X dokona zakupu - rozumiem, że zostanie naliczona dodatkowa opłata 1 zł.
Czy jeśli następnie osoba Y dokona zakupu w tej samej ofercie - również zostanie naliczona ta złotówka, czy dotyczy to wyłącznie pierwszego jakiegokolwiek zakupu w danej ofercie. 

oznacz moderatorów
542 ODPOWIEDZI 542

my-perfect-day
#9 Pomysłodawca#

Na każdym koncie musi być wykupiony abonament.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

niestety, abonament ma być wykupiony na każdym koncie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mrpartner
#12 Orędownik#

Witam 

To już jest ku......

Znowu WAM mało, jeszcze sie nachapać ?  co jeśli ktoś sprzedaje coś za 5 zł to jest 20 % opłat bez prowizji !!!! 

Ciągle wam mało mało mało a nażryjcie się.

oznacz moderatorów

mrpartner
#12 Orędownik#

Chyba wam abonamenciki nie szły ? To k...wa zmuszacie , szantażujecie ludzi by wykupili !!!!!!!!!!

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@mrpartner allegro przeprowadziło badania i stwierdziło, że im to się bardziej opłaca 😂

Poczytaj sobie inne gorzkie żale

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/naliczymy-op%C5%82at%C4%99-1-z%C5%82-od-ka...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

koszty ... koszty .... koszty .... nie tylko nam spędzają sen z powiek , allegro również

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

dlaczego doliczają 1 zł, można doliczyć 5zł albo 10zł czy to coś by zmieniło? Jak klient ma kupić na allegro to kupi. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@majster_man nie wywołuj wilka z lasu ....🐺

oznacz moderatorów

HarpyNex
#9 Pomysłodawca#

Ciekawie by było jakby złapali się na 50% nowego podatku  od nadzwyczajnych zysków proponowanych przez Pis ;D 

oznacz moderatorów

ajala12
#9 Pomysłodawca#

Czego im szczerze życzę!

oznacz moderatorów

jaruh8
#9 Pomysłodawca#

Nie koniecznie, ja już wolę bezpośrednio 

oznacz moderatorów

ErmaPc
#8 Zapaleniec#

Tak, tak ... Trzeba łatać czymś budżet skoro na lokalnie same przekręty i ludzie grube pieniądze z programu ochrony kupujących dostają. A oni? Po sądach kilka lat żeby odzyskać cokolwiek jeśli w ogóle. Już firmy windykacyjne długów z Allegro nie chcą skupować bo tego za dużo i nie można ich wyegzekwować. Kolejny haracz pokrył się z flagową reklamą w TV o nowej formie zwrotu gotówki za zakupy u nich... Dziwna sprawa...  Pewnie przypadek... W zeszłym roku ponad 6k mi zwrócili za dwa telefony zakupione na lokalnie od starych użytkowników z pozytywnymi ocenami. I żadne to okazje nie były lecz normalna cena. Na policji oczywiście umożono śledztwa więc czymś trzeba pokryć takie wydatki . A ile jest takich oszukanych osób co trzeba później pokryć wszystkie koszta i oddać pieniądze? Bardzo dużo. 

oznacz moderatorów

jaruh8
#9 Pomysłodawca#

Biedne allegro, niech zrobią zrzutkę 

oznacz moderatorów

jaruh8
#9 Pomysłodawca#

Badania sprowadzają się do metody jak tu wyr#chac sprzedających aby nie zauważyli lub przekonac ich że  dymamy ich dla ich dobra

oznacz moderatorów

mrpartner
#12 Orędownik#

Ciekawe kiedy za nie wyróżnione oferty opłata 20 zł plus 20 % prowizji.

Jak mnie te allegro w ku...

Zmusili wszystkich by wykupili abonament

oznacz moderatorów

Blaksad
#12 Orędownik#

Syndrom gotującej się żaby polega na tym, że warunki, w których jesteśmy, stopniowo zmieniają się na coraz gorsze, a my się do nich przyzwyczajamy. Aż do momentu, kiedy może się okazać, że jesteśmy już tak zmęczeni ich znoszeniem, że nie mamy nawet zasobów, by się z nich wyrwać.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@mrpartner  napisał(a):

Ciekawe kiedy za nie wyróżnione oferty opłata 20 zł plus 20 % prowizji.

Jak mnie te allegro w ku...

Zmusili wszystkich by wykupili abonament


Ale po co podnosić cenę wyróżnienia? Wystarczy podnieść prowizję od sprzedaży w ofercie wyróżnionej co allegro już kilka razy zrobiło. 

oznacz moderatorów

Blaksad
#12 Orędownik#

Bo tutaj obowiązuje cenzura i ja dostałem bana na 3 dni za wpisy które są niewygodne dla alledno.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Blaksad jak brak Ci kultury to masz zasłużonego bana 😄  tyle co ja napisałem niewygodnych postów i dalej piszę nigdy nie dostałem bana 🙂 można mieć swoje zdanie narzekać czy krytykować grozić sądem czy UOKiK ale z kulturą 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Blaksad
#12 Orędownik#

Jakie to były niewygodne posty, przykłady. Czy alledno odniosło się do nich, bo często odpowiadają tylko na te posty które są im wygodne.

oznacz moderatorów