anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

NEGATYWY od Kupującego, który nie zapłacił.

Saturn_33
#9 Pomysłodawca#

 

Witam Witam Szanowne Gremium ... Miałem jak tu napisać ... "przyjemność" ??? otrzymania w krótkim czasie TRZECH komentarzy NEGATYWNYCH od "pseudoklientów", którzy NIE zapłacili za wylicytowane przedmioty ... Nie dosyć że NIE zapłacili - licytacje ich były p/p złośliwe - to jeszcze WYSTAWILI NEGATYWNE komentarze ... !!! ... Sponiewierali mnie z BŁOTEM - Oczernili że ich POOBRAŻAŁEM że sprzedaję jakieś PODRÓBY itp ... Allegro na moje wnioski o usunięcie NIEZASŁUŻONYCH komentarzy zareagowało ODMOWNIE - twierdząc że Kupujący MA PRAWO SKOMENTOWANIA transakcji nawet Jak za nią NIE ZAPŁACIŁ ... SZOK ... ZAWZIĄŁEM się na K-Mać i Dzień i Noc się z nimi (z Allegro) UŻERAŁEM przez chyba 10 dni aż USUNĘLI po Kolei WSZYSTKIE te KOMENTARZE ... !!! ... Generalnie mam na "TO" wywalone ale jest grupa ludzi która czyta te komentarze i uzależnia swój zakup od tych statystyk ... Odniosłem SUKCES bo się ZAWZIĄŁEM bo miałem 100% rację ... Zamiast pracować dla dobra siebie i Prowizji Allegro - musiałem się z NIMI UŻERAĆ aby usunęli NIEZASŁUZONE komentarze !!! i co Koleżeństwo na TO ... ???

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

Saturn_33
#9 Pomysłodawca#

Powinno być TAK : NIEZAPŁACIŁEŚ ... ??? > NIE masz prawa wystawić Komentarza ... !!! ... i chyba kiedyś tak za Dobrych Czasów Było ... Wspominam "TO" z Łezką w oku ...

 

 

 

 

oznacz moderatorów

Saturn_33
#9 Pomysłodawca#

🙂

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Szast prast ! Recepta na sukces w 5 minut gotowa 😄

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Saturn_33
#9 Pomysłodawca#

Nie rozumiem ... Mogłabyś uściślić swoją wypowiedż ?

oznacz moderatorów

datom4
#11 Animator#

Powinna obowiązywać prosta zasada. Masz prawo wystawić komentarz po zapłaceniu za kupiony przedmiot. To jest prosta operacja informatyczna ale niestety allegro wspiera patologię i zachowania tego serwisu dalece odbiegają od światowych norm. Ot - taki podwórkowo-śmieciowy serwisik nastawiony jedynie na podnoszenie i tak już ba.......kich prowizji. Resztę mają w głębokim poważaniu.

oznacz moderatorów

Saturn_33
#9 Pomysłodawca#

Całkowicie sie z Toba zgadzam . Naużerałem się z NIMI że SZOK ... Czasu i nerwów straciłem i chęci do pracy ... Ale co ciekawe - niektórzy administratorzy KATEGORYCZNIE odmówili usunięcia niezasłużonego komentarza , inni się przychylali i się ugięli i usunęli . Tak długo pisałem , tak długo MOLESTOWAŁEM że trafiłem na Życzliwego Administratora i usunął Wszystkie TRZY niezasłużone komentarze ... Drzwiami mnie wywalili - to wracałem Oknem i znowuż IM napisałem ... Być może ICH "zmęczyłem" i w końcu może MIELI mnie DOSYĆ i pousuwali ... Ale chyba nie tędy droga abym musiał WALCZYĆ i PONIŻAĆ się za "SWOJE" ... ???

A tak w ogóle to możliwość wystawienia komentarzy powinni mieć także sprzedawcy - tak jak było kiedyś . Niesolidni "pseudokupujący" zostali by NAPIĘTNOWANI i stanowiliby przestroge dla Innych . System komentarzy MUSI działać w DWIE strony bo w innym przypadku jest NIESPRAWIEDLIWY ... !!! . Ja wystawiałem mnóstwo NEGATYWÓW swoim Klientom ... Potem Grzecznie Płacili za Towar i mnie prosili o wycofanie komentarza ...

oznacz moderatorów

datom4
#11 Animator#

jest na szczęście coś takiego jak czarna lista - u mnie długa na 116km 🙂

oznacz moderatorów

myslenie-szkodzi
#12 Orędownik#

@Saturn_33 z całym szacunkiem, ale jeśli swoją korespondencję z allegro prowadzisz w takim stylu to też bym nie wiedziała o co chodzi 😄

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@myslenie-szkodzi   mnie najbardziej zauroczyło to, że pojawił się temat i zanim zdążyłam porządnie przeczytać  @Saturn_33  sam znalazł już rozwiązanie  😄

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Saturn_33
#9 Pomysłodawca#

Rozwiązań problemów Allegro i usprawnienie systemu mam w zanadrzu WIELE ... Najlepszym usprawnieniem byłoby NIE WPROWADZANIE nowych "USPRAWNIEŃ" i powrót do Starego Dobrego Allegro sprzed co najmniej 7-10 lat ...

oznacz moderatorów

datom4
#11 Animator#

słów świętszych niż te nie znajdziesz

oznacz moderatorów

Saturn_33
#9 Pomysłodawca#
 
oznacz moderatorów

kamokar
#7 Wielbiciel#

Taki pseudokupujący może zrobić więcej. Może założyć dyskusję i trzymac ja otwartą ile czasu chce. To daje Sprzedającemu -480 pkt do oceny sprzedaży, a to z kolei równa się spadnięcu w wynikach wyszukiwania po "trafności" praktycznie na sam dół.

oznacz moderatorów

Saturn_33
#9 Pomysłodawca#

To tez przerabiałem ... Facet wygrał kilka aukcji z dokumentami z II wojny . Gdy upomniałem się po 10 dniach o zapłatę - "klient" zapytał czy te dokumenty są ORYGINALNE ... Odpowiedziałem że ORYGINALNE że znajdowało się to wyrażnie w opisie aukcji . "Pseudoklient" stwierdził że nie mogą być oryginalne bo ON je za "tanio" wygrał ... Wytoczył mi SPÓR TRANSAKCYJNY gdzie stwierdzil ze wygrał kopie i ON za nie NIE zapłaci ... Koniec końców Allegro zwróciło mi prowizję i Allegro chyba tez zakończyło spór ... Facet do dzisiaj jest "bezkarny" bez otrzymanych negatywów i być może dalej "bawi" sie aukcjami , Sprzedawcami i Całym Allegro ...

oznacz moderatorów