anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie jestem w stanie rozliczyć się z allegro, moje konto zostało powiązane

MAMY ROZWIĄZANIE!
GundalfNP
#3 Debiutant#

Próbując rozliczyć się z allegro otrzymuję taką wiadomość. O dziwo gdy niedawno sprzedałem przedmiot, to normalnie mogłem to zrobić, nic nie zmieniałem na koncie, z żadnym innym nie łączyłem, to jest moje jedyne. Nie wiem jak mam teraz zapłacić allegro, jakieś sugestie?

 

Bez tytułu.png

 

oznacz moderatorów
65 ODPOWIEDZI 65
askas77
#7 Wielbiciel#

Proszę o pomoc, od kiedy wprowadziłem dwustopniowe logowanie i mam dodanych 10 zaufanych urządzeń podczas próby opłacenia prowizji na jednym z nich mam taki komunikat:

Jesteś na koncie powiązanym, na którym nie możesz jeszcze prowadzić operacji finansowych.
 
Aby to zrobić, zaloguj się na to konto bezpośrednio
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@askas77 ten komunikat nie jest związany z dwustopniowym logowaniem tylko z powiązanym kontem. Czy dodałeś inne konto Allegro w zakładce Powiązane konta
Jeśli tak, to aby opłacić rozliczenia z Allegro powinieneś przelogować się na konto, na którym masz wykupiony abonament, powinieneś móc to zrobić m.in. w zakładce Środki i historia operacji. Daj proszę znać, czy się udało? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
askas77
#7 Wielbiciel#

Niestety:

Nie masz powiązanych kont

Jeśli chcesz wspólnie obsługiwać sprzedaż z kilku kont, powiąż je ze sobą.

Dodaj nowe konto powiązane

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@askas77 dziękuję za informację, wyjaśnię sprawę i wrócę z odpwiedzią, gdy tylko ją otrzymam 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
askas77
#7 Wielbiciel#

Dobrze, sprawa pilna, dziękuję

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@agata19802 @askas77 połączyłam wszystkie wątki w tym temacie w jeden, spróbujcie proszę zastosować rozwiązanie @TwojZaufany, wysłałam konsultację do działu technicznego, bo zgłoszeń mamy już kilka.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
agata19802
#9 Pomysłodawca#

mam wykupiony abonament , i jestem na głównym koncie z którego nie mogę opłacić należnosci za usługi allegro , owszem posiadam drugie konto - dodatkowe, oba są powiązane  . problem jest taki że nie można zapłacić za usługę z konta głównego będąc na nim zalogowanym . możesz coś ? .....

oznacz moderatorów
eMTe2005
#8 Zapaleniec#

Przycisk "zaplac" na szaro i komunikat

 

"Jesteś na koncie powiązanym, na którym nie możesz jeszcze prowadzić operacji finansowych. Aby to zrobić, zaloguj się na to konto bezpośrednio."

O co tu chodzi? Jakas awaria?

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Możesz sprawdzić w trybie prywatnym przeglądarki czy Ci przejdzie? U innych działa

Chrome: ctrl + shift + n

FireFox: ctrl + shift + p

oznacz moderatorów
eMTe2005
#8 Zapaleniec#

O już widze że kolejne osoby zakładają podobne tematy znaczy ten XIX wieczny serwis znowu cos namieszal

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@agata19802 @eMTe2005 @askas77 dział techniczny sprawdził to i w Waszych praypadkach zakładka działa poprawnie i przycisk nie jest zablokowany. 
Jeśli problem dalej występuje, to poproszę o świeży przykład ze zrzutami, albo najlepiej nagranie jakie podejmujecie po kolei kroki.
Poproszę o wyczyszczenie ciastek, wyłączenie wszystkich wtyczek, programów działających w tle, odpalenie karty incognito i ponowną próbę z włączoną konsolą nagrywania. Prosze też spróbujcie na co najmniej dwóch różnych przeglądarkach. 
Najlepiej, żeby na zrzutach lub filmikach była widoczna data i godzina wykonywania działań, wówczas dział techniczny będzie mógł zweryfikować dlaczego tak się dzieje, ponieważ z naszej strony wygląda na to, że zakładka działa prawidłowo.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
eMTe2005
#8 Zapaleniec#

W trybie incognito działa. 

 

Czy to może być wina jakiejs aktualizacji Chrome'a?

oznacz moderatorów
agata19802
#9 Pomysłodawca#

nadal nic w tym temacie , bez zmian , chyba nie będzie płatności w tym miesiącu dla allegro 🙂 

oznacz moderatorów
eMTe2005
#8 Zapaleniec#

Poza tym, tak sobie głośno myślę, co mają problemy z przeglądarką, które się zdarzają, do tego konkretnie komunikatu, który jest dość specyficzny i dotyczy wiązania kont. Chyba jednak Allegro coś nadłubało w ustawieniach.

oznacz moderatorów
favorit91
#10 Popularyzator#

@la_nika 

U mnie niestety to samo i na przeglądarce IE i na Chrome. Nie mam kont powiązanych a ciągle komunikat - "Jesteś na koncie powiązanym, na którym nie możesz jeszcze prowadzić operacji finansowych. Aby to zrobić, zaloguj się na to konto bezpośrednio." Próbowałem w trybie Incognito na Chrome i również nie pomaga taki zabieg. Próbowałem również z aplikacji Allegro Sprzedaż (na IOS) na smartfonie i jest to samo więc nie jest to wina przeglądarki.
Proszę o interwencję.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@favorit91 Jeśli problem nie ustąpił po wszystkich czynnościach, które wskazała Monika, prześlij nam proszę wiadomość wraz ze zrzutami swoich ekranów przez ten formularz kontaktowy

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
wojrrek
#8 Zapaleniec#

Witam. Chiałbym opłacić prowizje allegro ale dostaje taką informacje "Jesteś na koncie powiązanym, na którym nie możesz jeszcze prowadzić operacji finansowych. Aby to zrobić, zaloguj się na to konto bezpośrednio." nie za bardzo rozumiem co mam zrobić, szczególnie że wcześniej wszystko działało

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
wojrrek
#8 Zapaleniec#

Nie mam tylko jedno konto

oznacz moderatorów