anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie ma mozliwości zapłaty za usługi Allegro - jak mam zapłacić aby uniknąć blokady konta?

PaniBeata
#10 Popularyzator#

Chcę zapłacić za usługi Allegro zgodnie z poleceniem na stronie Rozliczenia z Allegro - "Drogi użytkowniku, dokonaj opłaty ... zł aby uniknąć blokady sprzedaży."

Niestety po kliknięciu "Zapłać" przenosi mnie na stronę "Zapłać za billing" gdzie po zaznaczeniu "Szybka wpłata" nie pojawia się jak to było zazwyczaj lista banków do wyboru a przycisk "Zapłać" jest nieaktywny.

Mogę jedynie zapłacić przelewem tradycyjnym bo informacja o rachunku na który w tym przypadku należy dokonać wpłaty się pojawia. Jednak obawiam się że w przypadku płatności przelewem tradycyjnym może on nie dotrzeć na podane konto prZed końcem miesiąca. 

Co mam zrobić aby zapłacić w opcji "Szybka wpłata"? Przypuszczam ze ma to jakiś zwiąek z alertem antywirusowym który pojawia się  wczoraj i ciągle trwa, bo problem z płatnością jak i problem z logowaniem na niektórych komputerach też pojawiły się wczoraj.

aa.jpg

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PaniBeata Spróbuj wyczyścić pliki cookies oraz pamięć podręczną i sprawdź, czy problem występuje także na innej przeglądarce.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

PaniBeata
#10 Popularyzator#

Córka ma ten sam problem na swoim komputerze . Ja korzystam z Google Chrome a córka z Microsoft Edge.

oznacz moderatorów

PaniBeata
#10 Popularyzator#

Problem rozwiązałam i już zapłaciłam w ten sposób że na 10 minut wyłączyłam ochrone stron www przez program antywirusowy Avast. Wówczas momentalnie pojawił się wybór banków i klawisz "Zapłać" sie uaktywnił. Czyli dobrze przeczuwałam że ma to związek z tym komunikatem od Avasta ktory pojawia się na stronach Allegro od wczoraj. Co prawda zapłaciłam i już sie nie obawiam ze zablokujecie mi konto ale to nie powinno tak wyglądać że musze wyłączać antywirusa aby przeprowadzić jakieś działania na stronie. 

oznacz moderatorów