anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie możemy dostarczyć Twojej wiadomości

diagnostik_pl
#7 Wielbiciel#

Przed chwilą dostałem maila o treści jak w temacie i treści: "Treść Twojej wiadomości wysłanej do innych kontrahentów naruszała zasady naszego Regulaminu."

Dlaczego wiadomość nie została dostarczona?

 

Na jakiej podstawie prawnej czytacie moją korespondencję z kupującym i ją blokujecie?

 

Proszę napisać jakie dokładnie sformułowanie i którego kupującego ono dotyczy (nie umawiam się na zakupy poza allegro oraz nie podaję żadnych linków więc tym bardziej jest to dla mnie zastanawiające). Dwa razy wysłałem do was wiadomość przez formularz podany w tym mailu i dwa razy nie dostałem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@diagnostik_pl sprawdź proszę czy nie masz w stopce wiadomości danych, które mogą prowadzić do stron, na których można dokonać sprzedaży poza Allegro. Nie zawsze otrzymasz powiadomienie po przesłaniu do nas zgłoszenia, nie martw się otrzymasz od nas odpowiedź w sprawie nr 24077730 lub nr 24077152. Ja również konsultuję Twoje pytanie, gdy dowiem się jaka informacja spowodowała zablokowanie wiadomości, wrócę tutaj z informacją.
Jeżeli chodzi o podstawę prawną to informacja na ten temat jest zawarta w naszym regulaminie - artykuł 8.12. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

surecc
#8 Zapaleniec#

Witam, podepnę się pod temat, ma dokładnie to samo:

Treść Twojej wiadomości wysłanej do 626fan zawierała propozycję zakupu poza Allegro, dlatego nie mogliśmy dostarczyć jej do odbiorcy.

Nawet nie pamiętam, co wysłałem i nie pokazano mi, czego nie powinienem wysyłać. Brakuje orginalnej mojej wiadomości chociaż.... link, cokolwiek...

MAciek

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@surecc zweryfikujemy to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

surecc
#8 Zapaleniec#

Witam, jak idą poszukiwania? 🙂

oznacz moderatorów

surecc
#8 Zapaleniec#

Witam, czy będzie jakaś odpowiedż?

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

nie bądź w gorącej wodzie kąpany 😉 daj jej czas - 4 dni to tak dużo i mało 😉  (żarcik)

ps. z tym "czytaniem" wiadomości to studnia bez dna - a po co ukryli email i zastąpili swoimi bzdurnymi ? Taka inwigilacja - bo złotówki uciekają jak się dogadasz poza. 
Kiedyś na 200 paczek miałam 190 za pobraniem i poza all bo szło się dogadać - teraz na 200 paczek wszystkie mam ze smartem i ich opłatami za smart, za pay i ch.. wie co jeszcze. Kiedyś fv za all była 2 tyś to się za głowę łapałam, teraz jest 5 i mnie to nie dziwi 😞

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@surecc przepraszam, że musiałeś czekać, ale udało mi się ustalić, że ta wiadomość została zablokowana ze względu na użycie w niej nazwy jednej z konkurencyjnych platform. Stąd nasz mechanizm zakwalifikował ją jako propozycję zakupu poza Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

surecc
#8 Zapaleniec#

Znam tylko nazwę użytkownika, ale nie potrafię go odnaleźć na allegro.

Jaka to była wiadomość?

Jakiej aukcji dotyczyła?

Jakiego słowa użyłem?

Cokolwiek konkretnego?

Rozumiem, że nie mogę użyć nawet linku do innego ogłoszenia, żeby pokazać np zdjęcie produktu, porównać, itd? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@surecc jeśli chcesz znaleźć danego użytkownika, możesz wpisać jego login i z rozwijanego menu obok wyszukiwarki, wybrać opcję "sprzedawcy". 

Zrzut ekranu 2023-10-24 o 11.43.06.png

 

Możesz przesyłać przez Centrum wiadomości linki z ofertą, pod warunkiem, że będą to oferty z Allegro. Tak jak mówiłam, w zablokowanej wiadomości wymieniłeś nazwę konkurencyjnej platformy, ale to wszystko co mogę Ci powiedzieć.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

surecc
#8 Zapaleniec#

Dzięki. Prościej byłoby podać oryginał mojej wiadomości, i powiedzieć, co żle napisałem. A tak bedę się domyślał, czego to dotyczyło, co napisałem zle, itd... ech...kończę temat.

oznacz moderatorów

surecc
#8 Zapaleniec#

Ale jak kupuję  automat do kawy od Alicji, to mogę użyć słowa "Ali Expre$$" ? 🙂

oznacz moderatorów