anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie możesz wystawić oferty bez powiązanego produktu w tej kategorii

GaleriaFlash
#10 Popularyzator#

Dzień dobry,
opublikowałem przez API ofertę 12309696426. Został jedynie stworzony szkic. W edycji oferty kliknąłem "wystaw przemiot". W tym momencie otrzymałem komunikat "Znaleźliśmy pasujący produkt w innej kategorii" i "Zaktualizujemy w Twojej ofercie kategorię". Problem w tym, że nie chcę publikować tego produktu w innej kategorii. Ta podkładka pasuje do kategorii "Allegro - Elektronika - Komputery - Urządzenia wskazujące - Myszki - Podkładki Nr kategorii 4577 " a nie jak sugerujecie do kategorii "Pozostałe nr kategorii: 100136 Allegro - Kultura i rozrywka - Gadżety - Pozostałe" w której dodatkowo prowizja to niemal 20%.

Jedyne wyjście jakie mi zostawiacie to kliknąć "NIE ŁĄCZ Z KATALOGIEM" tyle, że wtedy pokazujecie komunikat "Nie możesz wystawić oferty bez powiązanego produktu w tej kategorii. Wybierz z katalogu lub utwórz nowy produkt i połącz go ze swoją ofertą."

Finalnie nie mogę opublikować oferty.

Proszę o pomoc!

W normalnych warunkach, przed 1 sierpnia publikowaliśmy w ciągu godziny 60 ofert. Teraz publikowanie jednej zajmuje nam 10-15 minut a czesem wiele dni bo musimy pisać z Wami na temat błędów i problemów. A w przypadkach takich jak ten opublikowanie oferty jest niemożliwe.

Pozdrawiam, Łukasz Mędrek

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@GaleriaFlash Niestety nie możemy namierzyć tej oferty. Czy możesz podać mi numer EAN, którego dotyczy? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

GaleriaFlash
#10 Popularyzator#
EAN 8435497273408
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@GaleriaFlash Rozumiem - w takiej sytuacji powinieneś zgłosić potrzebę zmiany kategorii lub dodania kategorii 4577 do zbioru kategorii dla tego produktu.

W tym celu musisz przejść do produktu wpisując kod EAN w okno wyszukiwania w formularzu wystawiania: https://allegro.pl/offer/?lokalnie 

Następnie wybierz produkt i kliknij w przycisk "Zgłoś błąd w produkcie"

Zrzut ekranu 2022-08-16 o 11.59.30.png

W kategorii 4577 wymagamy podania parametrów: Marka + Wysokość produktu + Kod producenta + Szerokość produktu, dlatego uzupełnij je w formularzu i wyślij zgłoszenie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów