anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę dokonać zapłaty za usługi Allegro, mam przełączyć się na inne konto, którego nie posiadam

ilufa
#7 Wielbiciel#

Nie mam możliwości zapłacenia za usługi allegro, przycisk płatności jest nieaktywny i otrzymuje komunikat:

Jesteś na koncie powiązanym, na którym nie możesz jeszcze prowadzić operacji finansowych. Aby to zrobić, zaloguj się na to konto bezpośrednio.

Nie mam żadnych kont powiązanych.

Czyściłem dane przeglądarki, uruchamiałem allegro w trybie incognito - nie działa, przycisk płatnosci jest nadal nieaktywny.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

FundacjaBIEDA
#9 Pomysłodawca#

Mam dokładnie ten sam problem.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ilufa @FundacjaBIEDA Możecie przesłać zrzut ekranu z tym komunikatem? Przekażę tę sprawę do zespołu technicznego.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

FundacjaBIEDA
#9 Pomysłodawca#

Już ustąpiło.  Wyglądało dokładnie tak samo jak w problemie z maja o którym czytałem na forach. Przycisk zapłaty nieaktywny, a po najechaniu na niego komunikat "Jesteś na koncie powiązanym, na którym nie możesz jeszcze prowadzić operacji finansowych. Aby to zrobić, zaloguj się na to konto bezpośrednio."
Nie mam innych kont powiązanych. W problemie z maja była informacja, że problem znikał po zalogowaniu się w przeglądarce w trybie incognito. Teraz niestety nie znikał.

oznacz moderatorów