anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę nadać paczek allegro kurier UPS, DPD

MAMY ROZWIĄZANIE!
focus__
#9 Pomysłodawca#

Dziś od rana mamy problem z nadaniem paczek Allegro UPS. Wcześniej na karcie zamówienia w akcjach była przesyłka, która przekierowywała na stronę UPS. Teraz pojawił się nowy link "Nadaj przesyłkę", który nie działa - wyświetla listę paczek od nowa.

Proszę o pomoc i natychmiastową reakcję - za dwa dni kwalifikacja do programu SS, a my przez ten błąd nie możemy nadać paczek w deklarowanym terminie.

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32
light-rope-led
#8 Zapaleniec#

dokładnie, nie można nadawać paczek, u nas ten sam błąd, nie można wygenerować etykiety, Allegro -kiedy błąd zostanie naprawiony ??

oznacz moderatorów
focus__
#9 Pomysłodawca#

jak zawsze zmiany allegro - popsuć coś co działa, w imię jakiś dziwnych unowocześnień. Efekt - nic nie działa. NOWY ŁAD

 

oznacz moderatorów
globkw
#9 Pomysłodawca#

Po co ta polityka tutaj

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@focus__ Czy możesz przesłać mi zdjęcie lub zrzut ekranu obrazujące tę sytuację? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
musicman76
#12 Orędownik#

Jezu po co zdjęcie jest tak jak to wszyscy opisują

oznacz moderatorów
focus__
#9 Pomysłodawca#

Jakie zdjęcie. Klikam na przycisk "nadaj przesyłkę" i ląduję na samym początku listy zamówień.

oznacz moderatorów
marcinvol
#10 Popularyzator#

Witam

Kiedy możemy liczyć na naprawę ?  Chyba że to celowy zabieg  - ułatwianie przez utrudnianie tego co było zbyt proste aby zbyt proste nie pozostało na zbyt długo czyli to usprawnimy aby działać przestało. Obecnie na szczęście działa przez https://wysylam.allegro.pl/

oznacz moderatorów
musicman76
#12 Orędownik#

Mam taki problem...chcę wysłać przesyłkę w systemie Allegro DPD obok towaru w zakładce zamówienia klikam Akcje oraz przesyłka...i mam znów od początku kartę zamówień nie przechodzi do karty nadań przesyłki, o co chodzi ? Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
ScorpionsTools
#7 Wielbiciel#

Ten sam problem. Mam nadzieję, że szybko zostanie usunięty 

oznacz moderatorów
tomalkonciak
#7 Wielbiciel#

najwyraźniej to musi być awaria, bo mam to samo... a czat Allegro niedostępny, więc trudno o coś zapytać 

oznacz moderatorów
dekokardsklep
#7 Wielbiciel#

u mnie to samo, już myślałam że przegapiłam coś, ale skoro to nie tylko mój problem to może szybko ogarną

oznacz moderatorów
anteksanteks
#2 Obserwator#

Przy nadawaniu paczki UPS, to samo. Czy ktoś ma też taki problem?

 

oznacz moderatorów
uOlusia
#9 Pomysłodawca#

ja mam też problem

oznacz moderatorów
focus__
#9 Pomysłodawca#

Mamy to samo

oznacz moderatorów
desingsy
#9 Pomysłodawca#

to samo u nas, trwa chyba testowanie na produkcji 😞

oznacz moderatorów
musicman76
#12 Orędownik#

Podejrzewam, że chodzi o zmianę działania strony zabieg czysto kosmetyczny a rozwalił cały system, że nie można nadawać paczek, po prostu przenieśli przycisk akcje, przesyłka na nadaj paczkę od razu z prawej strony towaru, noi...niedziała...no super, jak to Allegro zawsze coś zwalą 😞 

oznacz moderatorów
NarzedziownikCOM
#8 Zapaleniec#

Dalej nie działa. Porażka

oznacz moderatorów
kosior_czesci
#3 Debiutant#

Niestety mam ten sam problem klikam "Nadaj przesyłkę" i przenosi mnie z powrotem do zakładki zamówienia...

oznacz moderatorów
musicman76
#12 Orędownik#

Ale co za debilostwo ze strony Allegro żeby zmieniać coś w dzień i to w szczycie nadawania paczek, nie mogli zmienić tego w nocy ? a przecież to jest zabieg czysto kosmetyczny a rozwalają cały system...jak to Allegro...nie mam słów uff 😞

oznacz moderatorów