anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
#9 Pomysłodawca#

Witam.

Poprzez dodanie opcji zmiany języka w rozwijanym menu nie mogę się wylogować, opcja ta jest zakryta. Przewijanie strony góra/dół nie daje nic. Ostatnią widoczną rzeczą jest "ustawienia języka". Mogę się wylogować dopiero po wciśnięciu F11 w Firefoxie i przejściu na pełny ekran.  Na samej górze strony nie widać nawet "ustawień języka", pojawiają się dopiero jak przewinę stronę trochę w dół. A nawet na samym dole nie pojawia się wyloguj. Normalny, całkiem nowy 15,6" laptop z ekranem w formacie 16:9. Chore. Nie wiem czy wprowadzane "udogodnienia" są przez kogoś sprawdzane i testowane przed wprowadzeniem?

Clipboard01.jpg Clipboard02.jpg

Highlighted

Odp.: Nie mogę się wylogować z konta

#7 Wielbiciel#

Fajnie pokazywać starą wersję paska, bez możliwości wyboru języka?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

@qubiak-garden A gdzie mogę dokonać wyboru pomiędzy starą, a nową wersją paska?😏

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#15 Entuzjasta#

A ja sprawdziłam jak jest u mnie i na stronie głównej faktycznie trzeba przesunąć w dół żeby opcja wylogowania się pojawiła, a na każdej innej jest ok. Wchodzę np w Moje oferty i z jej poziomu wylogowanie jest dostępne .

2020-07-02 (2).png2020-07-02 (3).png

Highlighted

#9 Pomysłodawca#

A u mnie  wtedy pojawia sie na chwilkę i przeskakuje do poprzedniego stanu i nie da sie wylogować.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#9 Pomysłodawca#

@Knowhere 

Mistrzu. Ale ty nie masz możliwości wyboru języka! Masz stary pasek z którym na naszych starych komputerach problemu nie było.

Piszesz kompletnie nie na temat.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

@mariuszposylek Mistrzu, jak widać wyżej, @Kaliope_Brzeg ma już nową wersję paska i jakoś sobie radzi. Kobieta, a nie płacze jak Wy, że ogarnąć nie może, bo złe allegro zrobiło jej na złość😏

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#9 Pomysłodawca#

@Knowhere 

Radzi, każdy z nas sobie jakoś radzi. Ty próbowałeś przez kilka godzin "pomóc", ja straciłem czas, bo uwierzyłem, że wiesz o czym piszesz. Jeszcze się pytasz gdzie zmienić stary pasek na nowy 😂 Nie poświęciłeś chwili, żeby chociaż dokładniej przeczytać i zapoznać się o co w temacie chodzi, nie rzuciłeś okiem na screeny. Poza tym próba ominięcia tej sytuacji przez nas to normalne rozwiązanie? Nie. A wystarczyło chociażby na szybko usunąć logo "smart" i pewnie wszystko wróciłoby do normy. Skakanie po różnych pozycjach w "Moim Allegro" i sprawdzanie gdzie uda się tym razem wylogować to nie jest dla mnie rozwiązanie. Skończymy to już, bo szkoda tracić więcej czasu. Bez odbioru.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

@mariuszposylek

Wystarczy pomniejszyć stronę do 90%, jak zrobiła to @Kaliope_Brzeg wylogować się i po bólu (a następnie kliknąć CTRL + 0, skoro 90% powoduje u Ciebie dyskomfort).
Albo po prostu zmienić laptopa na takiego, skoro już musisz go mieć, który przystaje do dzisiejszych standardów (ew. od razu trzeba było takiego kupić, a nie jakąś zabawkę).

A co do tego...
"Jeszcze się pytasz gdzie zmienić stary pasek na nowy 😂"

LightZealousCarpenterant-size_restricted.gif

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

Ty już lepiej skończy pisać, bo się coraz bardziej kompromitujesz. Na cholerę bronisz Allegro? Mają usunąć ten problem, i koniec kropka! A laptopa to mam Lenovo ThinkPad X250, i w przyszłości nie mam zamiaru kupować większego niż 14".

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

@qubiak-garden

1. Nikogo nie bronię, a już na pewno nie allegro.
2. Co ma wielkość matrycy do jej rozdzielczości? Wiesz, że spokojnie można kupić laptopa z matrycą np. 13,3" i rozdzielczością 1920x1080? A jakby i to było za mało, to są też matryce o rozdzielczości 2160x1440 (również poniżej 14"). No ale jak już wcześniej napisałeś - nie każdego stać.
3. Jedynymi osobami kompromitującymi się w tym wątku jesteś ty i op.

EOT

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#2 Obserwator#

Witam

Najprostszy sposób

https://allegro.pl/logout

Enter

Pozdrawiam

Odpowiedz