anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie należnie pobrana prowizja

Titanum2017
#10 Popularyzator#

Allegro pobrało mi "opłatę za promowanie na stronie"  , aukcji której nie promuję w żaden sposób, nie jest wyróżniona i nie mam Allegro Ads nr aukcji 10145224397. Jak mogę odzyskać pieniądze?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Pisz do Allegro, wyjaśnij to i jeśli masz rację, domagaj się anulowania opłaty; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=7f980b3b-184b-4f4a-9ad4-7e833245df10

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Titanum2017 widzę, że napisałaś do nas pod wskazanym linkiem, dziękuję! Promowanie, za które naliczona została opłata to promowanie na stronie działu. Z puli losowane są oferty, które będą promowane na stronie działu. Czas wyświetlania oferty i liczba odsłon zależy od tego, jak wielu sprzedających zdecydowało się na skorzystanie z tej opcji. Na Twoim koncie to promowanie jest włączone i dlatego została naliczona opłata. Tą usługę możesz wyłączyć w zakładce Moje oferty, również w tej zakładce możesz tak jak radził @mdrogeria sprawdzić z jakich opcji promowania korzystasz. Tak jak napisaliśmy w komunikacji mailowej, gdy wyłączysz tę opcję, napisz do nas ponownie, wówczas kolega, który komunikował się z Tobą mailowo będzie mógł zweryfikować kwestię naliczonej opłaty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów