anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie odnajduję nowych ofert w wielowariantowości

Prestiqua
#8 Zapaleniec#

Cześć wszystkim.

Mamy problem z wyszukiwarką podczas dodawania ofert do wielowariantowości.

Wystawiłam właśnie produkty ale jeden jest nadal w "szkicach" i jako jedyny wyświetla się w wyszukiwarce w wielowariantowości.

Za to pozostałe są widoczne w zakładce "Moje oferty" ale już w wielowariantowości się nie wyświetlają.

Wszystkie parametry są identyczne, oprócz rozmiaru i EANu.

Pozostałe przedmioty połączone kilka dni są wyświetlane poprawnie.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Prestiqua
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Prestiqua czy zdjęcia w tych ofertach są identyczne (tj. mają taką samą rozdzielczość, format pliku czy znak wodny)? Czy możesz podesłać numery oferty, których dotyczy ten problem? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

SportsZone_PL
#7 Wielbiciel#

Ja od wczoraj mam taki problem.. Wciąż to samo..

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SportsZone_PL @Prestiqua Możecie nam przesłać zrzuty ekranu, na których będzie widoczny ten problem? Skonsultujemy sprawę z zespołem technicznym.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

angelshopping
#9 Pomysłodawca#

łaczenie ofert.png

oznacz moderatorów

angelshopping
#9 Pomysłodawca#

od wczoraj podczas wystawiania nowych ofert wciąż nie można połączyć niektórych ich w wielowariantowość, gdyż cały czas wyskakuje komunikat, że "oferty nie zostały przetworzone - spróbuj później " - co to znaczy i dlaczego to od wczoraj jest tak zablokowane? Zdjęcia są identyczne. Czasem zapisują się w szkicu, a czasem nawet jak widnieją, to nie łączą się.

oznacz moderatorów

BiBabiFaktoria
#8 Zapaleniec#

Mam podobny problem tylko, że z łączeniem ubrań rozmiarami. Mam wystawiony jeden produkt w kilku rozmiarach. Dotychczas taka oferta łączyła się w jedną. Od wczoraj rozmiary nie łączą się automatycznie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BiBabiFaktoria @angelshopping  inni sprzedający również zgłaszają ten problem. Działamy, żeby naprawić to jak najszybciej, gdy dowiem się czegoś więcej, dam znać. 
@Prestiqua @SportsZone_PL czy Wasz problem dotyczy tego samego co pozostałych sprzedających? Czy również pojawia się komunikat "oferty nie zostały przetworzone - spróbuj później"? Potrzebujemy tych informacji (a najlepiej zrzutów ekranu), by przesłać Wasze zgłoszenie do działu technicznego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

angelshopping
#9 Pomysłodawca#

teraz przy edycji i próbie połączenia ofert wyskakuje komunikat, że  - nie udało się pobrać ofert wielowariantowych

nie udalo sie pobrac ofert.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@angelshopping dziękuję za zrzut, dołączyłam go do zgłoszenia do działu technicznego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

Mam to samo już nie mówię o wielowariantowości ale połowa wystawionych ofert trafia do szkicu, np  ptzy wystawianiu skarpet rozmiar 35-38 normalnie się wystawia a następny trafia do szkicu i nie działa nawet próba wznowienia Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@daily-torebki dziękuję za zrzut! Przekazałam to zgłoszenie. Otrzymujemy podobne i działamy, żeby to naprawić. Pomimo tego statusu te oferty są wystawione na Allegro: 
11083989166  11083981949 11083934094 11083927126

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@daily-torebki otrzymałam informację, że problem wynikał z chwilowego opóźnienia i oferty powinny już wyświetlać się jako aktywne, a nie szkice. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów