anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymuję zwrotu pieniędzy za pobranie dpd

MegaSklep-Byd
#7 Wielbiciel#

Moi drodzy pytam bo nie mogę otrzymać odpowiedzi z DPD. Proszę powiedzcie co może być przyczyną, że nie otrzymuję wypłaty środków za pobrania z DPD jak korzystam z opcji wysyłam z Allegro. Dpd twierdzi że nie oni powinni wypłacać środki? O co chodzi?

Będę wdzięczny za pomoc

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MegaSklep-Byd Cześć. Jeśli korzystasz z WzA bez podpisywania umowy z DPD, to rozliczasz się bezpośrednio z Allegro.
Zapłatę za sprzedaż otrzymasz w ciągu 2 dni roboczych na swoje konto bankowe po odebraniu przesyłki przez kupującego. 

Jeśli nie masz na swoim koncie bankowym środków, to proszę podaj mi przykładowy numer zamówienia, w którym taka sytuacja miała miejsce. Skonsultuję to dla Ciebie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MegaSklep-Byd
#7 Wielbiciel#

Witam,

podaję przykładowy nr zamówienia które jest nierozliczone:

6fc170d7-53bf-11ec-ac1a-dbae149e4bb1

Dziękuję i pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

MegaSklep-Byd
#7 Wielbiciel#

Witam, 

proszę o informację.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MegaSklep-Byd Cześć. Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości - konsultuję sprawę i jak tylko otrzymam odpowiedź, to dam Ci znać. Bardzo przepraszam za wydłużony czas oczekiwania. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MegaSklep-Byd Cześć. Otrzymałam raport, z którego wynika, że przelewy są zlecane na Twoje konto. W wiadomości mejlowej prześlemy Ci pełne zestawienie przelewów od września z datą zlecenia, numerami przesyłek, kwotą i tytułem przelewu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów