anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie udało się połączyć mojej oferty z katalogiem produktów allegro

EssensMaSens
#7 Wielbiciel#

Witajcie, widzę że nie jestem osamotniona ale dalej nie ma rozwiązanego problemu z przypisaniem ofert do produktów? Wystawiam kolejny produkt z kodami EAN podanymi przez producenta i ciągle dostaję komunikat, że parametr EAN w mojej ofercie jest przypisany do innego produktu. Kody są wymagane ale nie można ich przypisać. Wymaga się od nas czegoś co tak naprawdę jest niemożliwe. Czy ktoś coś wie już więcej na ten temat?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@EssensMaSens Możliwe że ktoś już użył tego EAN i dlatego masz taki komunikat(oczywiście nie musiał użyć do tego samego towaru), jeżeli masz EAN producenta to jednym rozwiązaniem jest zapytać Allegro: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4a6df9f8-0556-4b18-8930-68906a58c18e

oznacz moderatorów

EssensMaSens
#7 Wielbiciel#

Dzięki bardzo za podpowiedź.🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EssensMaSens podaj proszę kod EAN, z którym masz problem, wyjaśnię to dla Ciebie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

I znowu to samo. Kiedy zostanie to naprawione?

@EssensMaSens Na pewno otrzymujesz ten komunikat przy wystawianiu nowej oferty czy przy łączeniu już tej istniejącej? Przy nowych ofertach Allegro łączyło mi je z produktem bez problemu.

Jeżeli wystawiasz nową ofertę, Allegro powinno połączyć taką ofertę z produktem, bo ten komunikat dotyczy czegoś innego.

Jeżeli jednak próbujesz połączyć już wystawioną ofertę po 12 godzinach, to otrzymasz właśnie ten komunikat, a tak naprawdę oznacza on: "W katalogu Allegro istnieje już produkt o tym EANie, ale nie możemy połączyć Twojej oferty z tym produktem, bo zmiana kategorii po 12 godzinach od wystawienia nie jest możliwa" - czyli produkt o Twoim EANie istnieje w innej kategorii i jedynym sposobem na połączenie jest wystawienie nowej oferty z tym produktem.

oznacz moderatorów

EssensMaSens
#7 Wielbiciel#

Dzięki, tak zrobiłam. Usunęłam oferty, wystawiłam ponownie i rzeczywiście w kilku przypadkach połączyło. Szkoda tylko że, taki produkt startuje od nowa bez historii zakupu no i jest niepotrzebna robota "od nowa".

oznacz moderatorów

MOMAZU
#10 Popularyzator#

A co w przypadku kiedy wystawiam nową ofertę i pomimo tego, że jest dodany ean producenta to allegro nie łączy go z katalogiem, a potem dostaję komunikat, że w katalogu allegro istnieje taki produkt.

Dlaczego nie można tego przypisać tym bardziej, że błąd nie leży po mojej stronie (wystawiajac wpisuję kod ean) ?a błąd jest w automatyzacji allegro?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MOMAZU możesz podać tutaj kod EAN, który wpisujesz? Najpawdopodobniej EAN nie jest jedynym parametrem identyfikującym ten produkt w katalogu. Sprawdzę to dla Ciebie!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów