anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

NIe włącza się SMART w nowych aukcjach

MAMY ROZWIĄZANIE!
PaniBeata
#10 Popularyzator#

W nowo wystawionych aukcjach nie włącza się SMART. W nocy bylo to samo ale wchodzil po jakichś 10 minutach a teraz czekam juz godzinę i nie ma. Czy to jakiś problem techniczny?

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PaniBeata Podaj numer przykładowej oferty, której dotyczy ten problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

12812801799

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

Ja nie pisze o moich starych ofertach ktore nie maja opcji wysylki Allegro paczkomaty Inpost tylko o nowo wystawionych aukcjach ktore powinny miec Smarta

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

np oferta 13002431121. Przyslalabym zrzut ekranu, tylko nie wiem czy i jak mozna go tu wkleic, z zakladki Moj asortyment gdzie widac ze aukcje wystawione do wczoraj maja Smart a te z dzisiaj nie mają

 

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PaniBeata We wskazanej przez Ciebie ofercie udostępniasz tylko jedną metodę dostawy. @mdrogeria ma rację. Musisz udostępnić co najmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart! – z 2 różnych grup (w tym minimum jedną, za którą kupujący płacą z góry). Szczegóły znajdziesz tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

No to nie wiem kto tu coś miesza ale wychodzi na to że Allegro jednak bo co w takim razie z wystawiona w nocy oferta nr 13000624968, 13000603860 i wczesniej 13000482193, 13000434821 i jeszcze ok 500 innych moich ofert ktore tez maja jedną opcje dostawy i maja oznaczenie Smart. Mam kilka opcji dostawy do punktu w niektorych ofertach a w niektórych nie ale Smart zalaczal mi sie do tej pory we wszystkich. Czy to jakas zmiana ktora nastapila w dniu dzisiejszym? do godz. 2 w nocy w dniu dzisiajszym Smart sie włączał do takich ofert , choc jak pisalam z opoznienim ok 10-25 minut a dzisiaj od godz. 13.30 gdy zaczelam wystawiac juz sie nie włącza. Proszę moderatora o odpowiedz jak to w koncu jest. Czy dzisiaj nastapila jakas zmian a jesli nie to dlaczego we wczesniej wystawionych ofertach Smart mi sie włączyl.

oznacz moderatorów
arkadius69
#11 Animator#

W aukcjach których nie masz smarta masz za wysokie koszty dostawy, 21 zł za paczkomat 🙂

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

aukcja nr 13002889259 wystawiona dzisiaj

aukcja nr 12890735795 sprzedana dzisiaj a wystawiona kilka dni temu

zadnej roznicy, wystawilam nic nie zmieniajac tylko kliknelam wystaw ponownie.

Dlaczego w jednej jest Smart a w tej nowej go nie ma?

 

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

Prosilabym o odpowiedz Pania Moderatorke bo pozostale osoby nie mają wgladu w moje aukcje i nie są zaznajomione z tematem wiec udzielaja złych porad. Nie mam czasu kazdemu tłumaczyc dlaczego.

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

wg mnie są 3 możliwości:

1. Jest jakis błąd techniczny i aukcjach w ktorych do wczoraj wlaczal sie Smart juz dzisiaj się nie włącza chociaż powinien.

2.Smart jak domniemuja niektorzy nie włącza się bo w danej aukcji oferuję tylko jedną opcję dostawy do punktu (chociaż w niektórych moich aukcjach oferuję 2 takie opcje). W takim razie dlaczego w aukcjach z 1 opcją dostawy Smart się do wczoraj włączał? Czy to było jakieś niedopatrzenie Allegro? Jesli nie nastapila dzisiaj zadna zmiana w regulaminie to w tych wczesniej wystawionych aukcjach tez nie powinnam miec oznaczenia Smart a jednak Smart jest.

3. W dniu dzisiejszym nastąpiła jakaś zmiana w regulaminie Smart (o czym informacji nie udalo mi sie znalezc na stronie Allegro)  i w aukcjach w ktorych smart sie wczoraj zalaczal dzisiaj juz nie. Wowczas prosilabym o informacje co to za zmiana lub gdzie szukac na jej temat powiadomień.

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

Jeszcze jedno, w aukcjach w których był Smart a ktore dzisiaj edytowalam poprzez obnizenie ceny, nic wiecej nie zmieniałam, po edycji oferty Smart zniknął. Np aukcja 12910133914, 12923026718 i jeszcze kilka innych. Czekam cierpliwie na odpowiedz Allegro bo chcialabym w koncu wiedziec o co chodzi z tym Smart.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@PaniBeata   Jest jeszcze taki warunek dla aukcji tylko z paczkomatami :

udostępnianie numerów przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień. Pamiętaj jednak, że numer przesyłki powinien być wprowadzony w deklarowanym w ofercie czasie wysyłki.

Może nie uzupełniłaś na czas i dlatego smart znika.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

Tak juz sama do tego doszlam przed dobra chwilą. Tylko w takim przypadku spodziewalam sie ze Smart zniknie ze wszystkich moich aukcji gdzie mam 1 sposob dostawy a jednak nie, te wystawione do wczoraj pozostaly ze smartem. Na koncie zwyklym (nie dotyczy to firmowych) mozna miec jednak 1 sposob dostawy do punktu ale wlasnie trzeba miec 50 % uzupelnionych numerow przesylek. Jesli nie ma sie tych 50% a chce sie miec smart trzeba miec 2 sposoby dostawy co wlasnie uzupelnilam i smart wskoczyl.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@PaniBeata 

Faktycznie dziwne, że nie zniknął ze wszystkich, ale w końcu na Allegro jesteśmy 😀 Najważniejsze, że już działa.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

nie oferujesz przesyłek , które kwalifikują oferty do programu smart .

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

Chyba lepiej wiem co oferuje i o co pytam moderatora i pisze o aukcjach ktore powinny miec oznaczenie Smart

oznacz moderatorów
excessively-frug
#12 Orędownik#

Cóż za wstrętna papuga się wtrąca do wielmożnej Pani Beaty, co wie lepiej.

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów