anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie WIDAĆ moiich ofert

PSORBIX
#9 Pomysłodawca#

Witam 

 

Co zrobiliście nie widac moich ofert jest jedna 250g x 1 szt a co z resztą zestawów x 10 szt x 20 szt x 40 szt, teraz klient widzi tylko jedna aukcje i musi wejsc zeby zobaczyć inne zestawy a niektorzy maja po 20 kont i kilkanascie aukcji zmiencie spowrotem to nie fair jest, dodam że co z wyroznieniem po to płace zeby były widoczne i wyroznione a ich nie ma !!!!!! Prosze to natychmiast zmienić albo zwrócic mi pieniadze za wyroznienia 

co to ma być

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

PSORBIX
#9 Pomysłodawca#

ja mówie o **piiip**ej stronie gdy klient wpisze wkład do pochłaniacza wilgoci i wybiera oferty to ich nie widac oprocz jednej poloczyli wszystko w jedno 

oznacz moderatorów

PSORBIX
#9 Pomysłodawca#

głównej #

oznacz moderatorów

PSORBIX
#9 Pomysłodawca#

a na dodatek sporo jest wyrożnionych które wgl powinny byc wysoko a to widac nie wyróznioną gdzies daleko i dopiwereo jak w nią klikniesz możesz zoabczyć moje oferty w tym wyróżnione

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PSORBIX Cześć. Na Twoim koncie jest 51 ofert i widać zarówno zestawy pochłaniaczy po 10, 12, 20, 25 i 40 sztuk. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

PSORBIX
#9 Pomysłodawca#

ale prosze wpisać wkład do pochłaniacza wilgoci 250g i wtedy zobaczyć czy widać bo ja widze tylko 2 i dopiero jak klikne jedną widzę wybór zestawów a wczoraj jak wyszukiwałem było widac wszystkie moje oferty w tym wyróżnione, oczywiście bede domagała się rekomeponsaty gdyż według waszej oferty wyróżnione oferty powinny być widoczne wysoko na liście a nie są wogle widoczne

oznacz moderatorów

PSORBIX
#9 Pomysłodawca#

zrobiliście jakiś przycisk połącz te same oferty ale ja sprzedaje te same produkty w różnych zestawach w różnych cenach i teraz normalny klient nie edzie wiedział jak to zrobić i gdzie ten przycsik wg jest ....

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Legenda głosi że to sprzedawcy się domagali takich zmian a allegro tylko spełnia ich życzenia.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@kolekcjoner608 Przecież wszystkie zmiany poparte są badaniami, o których nikt nie słyszał, a wyników nikt nie widział 😉

oznacz moderatorów