anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie wyświetla zamówień

MAMY ROZWIĄZANIE!
unik_sklep
#11 Animator#

czy komuś również nie wyświetla zamówień? U mnie cały czas kręci się kółeczko, bez względu na urządzenie. Inne zakładki chodzą normalnie

oznacz moderatorów
104 ODPOWIEDZI 104
swiat-bobasa_pl
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo

oznacz moderatorów
Kattegato
#9 Pomysłodawca#

Też mam ten problem.

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Potwierdzam, nie działa. Chcę szykować towar z zamówień, ale **piiip** - nie wiem kto co kupił. Allegro, znowu szwankujecie! 

oznacz moderatorów
Paak_Sport
#10 Popularyzator#

Miałam pisać. To samo. Nic nawet po paru minutach. Po weekendzie. Brawo allegro.

oznacz moderatorów
unik_sklep
#11 Animator#

Dokładnie, a później zaniżone statystyki w szybkich dostawach, bo nie zdążymy nadać paczek!

oznacz moderatorów
TOPe-commerce
#13 Ambasador#

potwierdzam, problem pojawił się ok 4 w noc i nie jest ogarnięty do chwili obecnej

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@TOPe-commerce   ja około 6 wyydrukowałem częśc zamówien. Wówczas wszystko działało

oznacz moderatorów
TOPe-commerce
#13 Ambasador#

może chwilowo coś się naprawiło, ja w nocy wrzucałem pakiety produktów i robiłem marketingi wiec zerknalem i nie było (ale to już się zdarzało że problemy pojawiały się znikały po czym pojawiały)

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_ @la_nika  jest problem od rana, coś wiadomo? 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

HolaOla_0 6:00 działało , a teraz niestety 

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

U mnie też nie weyświetla. Na szczęscie część już wydrukowałem wiec póki co jest co robic:). Wczesniej było OK

oznacz moderatorów
SportsZone_PL
#7 Wielbiciel#

Niestety u mnie to samo 😞

oznacz moderatorów
kosiarz-84
#10 Popularyzator#

potwierdzam  u mnie to samo

oznacz moderatorów
pc-connect_pl
#10 Popularyzator#

Witam, próbuje wygenerować etykietę Smart InPost w menadżerze paczek ale nie umiem importować zamówienia allegro , Pisze " 

Upsss
oznacz moderatorów
sa-woj
#9 Pomysłodawca#

Mam to samo, od pół godziny nie mogę importować zamówień na inpost

oznacz moderatorów
ekowolt_pl
#8 Zapaleniec#

To samo jest na wysyłam.allegro.pl, błąd w pobieraniu danych. Furgonetka też nie pobiera danych z Allegro.

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@pc-connect_pl zdaje sie że coś sie dzieje z zakładką zamówien w allegro. Bo nawet zamówien nie chce wczytac i nie można ich wydrukowac. Zdaje sie że musimy czekac póki co.

oznacz moderatorów
sa-woj
#9 Pomysłodawca#

No tak, jeszcze przed chwilą się otwierały zamówienia na allegro a teraz akurat to okno nie działa

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@_Likos_ widocznie za dużo było bonusów za szybkie wysyłki i Allegro postanowiło przystopować 😂

oznacz moderatorów