anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

niedostarczona wiadomość

RLis
#10 Popularyzator#

pierwszy raz mam coś takiego:

ktoś zadał pytanie, odpowiedziałem po kilku minutach ale zaraz dostałem wiadomość :

"Twoja wiadomość do użytkownika xxxxx wysłana na adres xxxxxxx@allegromail.pl, nie mogła zostać dostarczona.

Wystąpił techniczny problem ze skrzynką pocztową odbiorcy Twojej wiadomości. Prosimy spróbować ponownie w późniejszym terminie."

ponowiłem odpowiedź po kilku minutach i po kilku godzinach ale za każdym razem otrzymałem taką samą odpowiedź

Pytanie do adminów: jak będzie liczony czas odpowiedzi?

Może banał ale dla SS to ważne

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@RLis powinno być liczone bo odbija skrzynka użytkownika, albo blędny mail albo zapchana 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

jeżeli allegro bierze na siebie dostarczanie maili to niech je dostarcza np: czytając je odbiorcy przez telefon

bo teraz to jest kpina - mam obecnie jednego człowieka pisze do mnie maile ja mu odpisuję - allegro ich nie dostarcza

dzwonie - oczywiście nikt nie odbiera telefonu

oczywiście to konto firmowe

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@RLis W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie odpowiedź przez Centrum Wiadomości. Jeśli podasz mi dokładnie o jaki adres chodzi, zweryfikujemy dokładnie te maile i spróbujemy sprawdzić dokładny powód tych zwrotek. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

RLis
#10 Popularyzator#

"Twoja wiadomość do użytkownika *******, wysłana na adres g0g8ehep11@allegromail.pl, nie mogła zostać dostarczona."

Nadal jednak nie znamy odpowiedzi na główne pytanie - czyżby moderatorzy też nie wiedzieli?

oznacz moderatorów

RLis
#10 Popularyzator#

a ja naiwny nadal czekam na odpowiedź 😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

RLis
#10 Popularyzator#

Dzięki 🙂

A ja naiwny nadal czekam na odpowiedź- od moderatorów 😉

oznacz moderatorów