anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niedozwolony adres strony www - unięcie oferty mimo braku adresu www w ofercie

MAMY ROZWIĄZANIE!
SportTeamSklep
#8 Zapaleniec#

Cześć,

allegro usunęło nam dużo aukcji pod zarzutem że pojawia się w opisie adres stronny www linkującej poza portal, czy ktoś z Was miał taką przygodę i czy support dojechał i pomógł Wam w tej sprawie, a jeśli nie to jakie kroki podjęliście i czy da się coś zrobić poza ponownym wystawieniem

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
xyz96
#21 Demiurg#

Nie można podawać linków w żadnej postaci do stron ze sprzedażą poza Allegro. To nie muszą być aktywne linki, wystarczy cokolwiek, co wskazuje na adres takiej strony.

oznacz moderatorów
SportTeamSklep
#8 Zapaleniec#

ja wiem i specjalnie sprawdziłem 3 razy czy nie wiem w warunkach reklamacji lub w innym tego typu miejscu się coś nie zagubiło

 

oznacz moderatorów
mojosoft
#11 Animator#

Podaj przykładową ofertę,  

btw: mogą wam też usunąć za logo sklepu w opisie 😉

oznacz moderatorów
mojosoft
#11 Animator#

Napisz do nich z prośbą o wskazanie konkretnego miejsca w opisie, który został przez nich zakwalifikowany jako niedozowolony. Nam zawsze odpisywali 😉

oznacz moderatorów
SportTeamSklep
#8 Zapaleniec#

https://allegro.pl/oferta/koszulka-damska-do-biegania-craft-event-1908609-l-9100192366 tą mi np przywrocili sami z siebie 😛 a jako że szablonowo wystawiam i nigdy nie było problemów - czekam na odpowiedź supportu ale zdziwiło mnie to bo naprawde sporo aukcji mi uwalili i naprawdę szukam powodu i go nie znajduję

oznacz moderatorów
grubcio2987
#11 Animator#

Ja tam w opisie widzę STSsklep.pl może o to chodzi? 🙂

oznacz moderatorów
mojosoft
#11 Animator#

Jest tam adres: STSklep.pl

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Wszystkie wasze aukcje naruszają regulamin.

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
 
koniecznie złóż pisemna reklamację w obecności osoby doręczającej w momencie odbioru! . Będzie to jedyny dowód i podstawa reklamacji za ewentualne braki towarów w opakowaniu,
 
Do zwracanego towaru koniecznie dołącz kopię paragonu lub faktury VAT,
oznacz moderatorów
SportTeamSklep
#8 Zapaleniec#

Dobra, dzięki za pomoc, człowiek czyta coś po 100 razy i nie widzi błędu - sorry za kompromitacvje

oznacz moderatorów