anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieodebrana wysyłka za pobraniem jak walczyć

pawlo721
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

konto zamknięte
Nie dotyczy

Można wysłać przedsądowe wezwanie do zapłaty, ale z własnego doświadczenia powiem Ci, że reaguje na to może 10% osób. Reszta potrafi bezczelnie zadzwonić i wprost powiedzieć, że nic im się nie zrobi. Co nie jest prawdą. Można złożyć pozew do sądu. Tylko szczerze, jest z tym tyle roboty, że jeśli masz dużo pracy to lepiej niestety machnąć ręką.

Pierwsze co zrób, wycofaj pobrania. Masz wtedy święty spokój. Nawet jak ktoś nie odbierze paczki to masz chociaż z czego potrącić. Nie martw się, że Ci sprzedaż spadnie. Kto ma kupić, kupi robiąc przedpłatę.

oznacz moderatorów

irek1993
#8 Zapaleniec#

Po zmianie naliczania prowizji przestałem udostępniać za pobraniem, i jakoś nie odczułem spadku zamówień.

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

JA RÓWNIEŻ ZREZYGNOWALEM Z POBRAŃ , SKOŃCZYŁY SIĘ ZAKUPY ZA 3ZŁ ZA POBRANIEM I CZŁOWIEK SIĘ NIE MARTWI CZY PACJENT ODBIERZE CZY ZROBIŁ SOBIE JAJA . NIECH SIĘ INNI Z TYM MORDUJĄ . 

oznacz moderatorów

irek1993
#8 Zapaleniec#

Bo nikt normalny, nie kupuje przedmiotu do 10 zł za pobraniem, to albo dzieci i potem rodzic go nauczy , że to się nie opłaca i nie odbiorą, albo wykluczeni cyfrowo, więc mogą nie ogarnąć,że  przy odbiorze mieć przy sonie te dwie dychy i trzeba iść na pocztę czasami.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pawlo721 Oferta, którą wskazałeś powyżej, była niezgodna z regulaminem, dlatego została usunięta. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów