anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nieprawidłowe miniaturki 23 strony od minimum miesięcy

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

Od minimum września 2019 zgłaszałam aukcję jednego użytkownika, który ma nieprawidłowe miniaturki (nie na białym tle) i NIC.... ciągle wystawiane nowe aukcje ... z nieprawidłowym zdjęciem miniatury.

Dlaczego jedni mogą inni nie? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Vryko
#18 Luminarz#

To wielka tajemnica Allegro... Coś Ci choć odpisali? I czy próbowałaś zapytać przez czat Allegro? Przy takim kontakcie odpowiedzi są mniej olewające...sprawdzałem osobiście 😉

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

zgłaszane na czacie allegro, przez formularz kontaktowy, kilka razy. Odpowiedź to zweryfikują, raz pani mi napisała że usunęła kilkanaście aukcji z kilkaset, że są nałożone sankcje na sprzedającego i tak 6 miesięcy, a on cały czas wystawia  cały czas tak samo, więc chyba zacznę robić podobnie , bo zauważyłam że takie aukcję bardzo rzucają się w oczy, niż te na białym tle, i na pewno nikt nie piszę do tego sprzedawcy że chce zobaczyć normalne zdjęcie, jak to piszą "realne" tak jakby te na białym tle były z kosmosu.  Jak ktoś wstawia zdjęcie na tle np ściany lub , jakiegoś fajnego tła , aukcje są bardziej autentyczne , przynajmniej jeśli chodzi o rękodzieło, czy coś szytego na zamówienie.

oznacz moderatorów