anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niesfinalizowane licytacje oraz licytacje dla żartu.

MAMY ROZWIĄZANIE!
adam030693
#8 Zapaleniec#

Witam, piszę w sprawie która zapewne znana jest większości sprzedających na tym portalu. Sprawa dotyczy licytacji a raczej osób licytujących które licytują a później nie kończą transakcji. Jeśli już tak się stanie i ktoś napisze że rezygnuje sprawa jest w miarę prosta bo można przedmiot wystawić ponownie i wystąpić o zwrot prowizji jednak są osoby które licytują i na tym się kończy. Przedmiot nie jest opłacany, nie ma żadnej wiadomości, po prostu cisza. Irytujące jest w tym momencie że ja jako sprzedający muszę czekać, blokować towar, tracić czas, tłumaczyć się i prosić o zwrot prowizji a kupujący po prostu olewa temat i robi to dalej. Dziś sytuacja pojawiła się ponownie i perfidność kupującego zmusiła mnie do wystawienia tego postu, pani napisała mi sms " rezygnuje z zakupu bo ktoś mnie przelicytował i kupiłam gdzie indziej"!!! 

Czemu kupujący są też całkowicie chronieni w takich sytuacjach? Czemu za przeproszeniem robią sobie jaja ze sprzedających i nikt z władz allegro nie widzi problemu? To my sprzedający płacimy prowizje, ba nawet musimy płacić prowizje od wysyłki do której często dokładamy z własnej kieszeni!. A dalej to my sprzedający mamy tylko obowiązki i nikt z władz portalu nie chce nam pomóc...

oznacz moderatorów
54 ODPOWIEDZI 54
Client:79179573
#16 Inspirator#

@WREDZIA-W1   Czyli klon_all to inne konto Romki?

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Nie pamiętam takiego konta. Nie wiem kto to jest, choć coś mi świta. Skoro nie wiesz jak było i za co wisiałyśmy, to Ci powiem.

Kiedyś, dawno temu poszła fama, że Allegro moderuje komentarze. Chciałyśmy to sprawdzić. Założyłam konto Pani_Szeryf i na tym koncie wystawiłam "Stare piękne gacie" czy jakoś tak. Za złotówkę. Romka kupiła i wystawiła mi negatywa, że jestem oszustka, bo nie chcę tych gaci sprzedać. Ja jej wystawiłam pozytywa z negatywną treścią. Ktoś życzliwy doniósł i zawiesili nam wszystkie konta, po czym po dwóch dniach odwiesili. I o to była cała afera. Pani_Szeryf nie odwiesili za karę, że założone do robienia głupot.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@WREDZIA-W1 

Ja pamiętam doskonale kto i na jakim koncie wystawiał aukcje, kto podbijał ceny i jak sprawa się zakończyła. Nie były to żadne "stare gacie", ani "pół cegły - aukcja testowa dla Romki" tylko "Kapliczka wśród pól" wystawiona z firmowego konta.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:79179573  Taaaa, jasne i klon-alll.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@WREDZIA-W1 

Swoją drogą to że was wtedy tak szybko odwiesili uważam za skandal.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:79179573 A uważaj se co chcesz. Twoje teorie spiskowe chodzą mi koło nosa. Miej odwagę napisać ze swojego dawnego konta.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@WREDZIA-W1 

Dopóki istnieje choć cień szansy, że któreś z was zostanie tutaj moderatorem i uzyska dostęp do moich danych nie napiszę z innego konta niż Client:XXXXXXX.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:79179573 Zabiłeś kogoś? Czego się boisz?

Ula

Ula
oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@WREDZIA-W1 

To że wam nie ufam nie znaczy, że się was boję.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:79179573  Zupełnie nie rozumiem. Nikt nie zamierza Ci żadnej krzywdy robić. Mogę Cię nie lubić, ale krzywdy nie zrobię. Ja nie z tych, którzy są mściwi.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:79179573, kim jest Romka 😮

Roma Roma Roma, core de sta città <śpiewa 👨‍🎤>

oznacz moderatorów
adam030693
#8 Zapaleniec#

Wytłumaczyłem to w poprzednim wpisie, to ona wygrała aukcje, tylko liczyła że aukcja skończy się niższą ofertą, jeśli uważa Pan że licytowanie "a bo jak się uda to uda a jak nie to trudno" to nie podejmuje dalej tematu. Sam czasem licytuje i podaje kwoty jakie jestem w stanie zapłacić a nie mam 500 zł do dyspozycji a wpisze sobie 900 zł bo może nikt nie da więcej...

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

@msniezek , @nat_not , @_HolaOla_ , @cloudcloud  Ten na ŻiP! 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
madama5
#7 Wielbiciel#

Właśnie tego doświadczyłem , ludzie nie umieją czytać ze zrozumieniem , jestem człowiekiem więc mogłem się pomylić ,cytat gościa . Ręce opadają ,kiedyś widać było nick osoby licytujacej teraz to rodo , ale bez przesady nie widzę danych osoby która wygrała aukcje , nawet Niku . Jak mam dodać na czarną listę. Jakaś porażka , jestem od 13 lat ale co teraz się wyprawia to jakieś jaja . Trzeba będzie zamknąć kramik . 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@madama5 Login takiego "kupującego" masz widoczny tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia (na AL w mejlu informacyjnym od allegro, ale tam to i tak nie ma znaczenia, bo na AL czarna lista z allegro nie działa).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów