anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

No i zabrali (zabiorą ) mi super sprzedawcę... ;)

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Po półtora roku posiadania , jeden klient nie dał mi 5 gwiazdek 😉 NO i dup, przestałem spełniać warunki... 😉  Najpierw trochę się wkurzyłem.. Ale potem ... tak siadłem i zacząłem się zastanawiać co tak właściwie  straciłem.. 😉 No i wyszło mi że straciłem..:

- spełnianie coraz bardziej wariackich norm sprzedaży i terminów

-bieganie do paczkomatów w weekendy i święta państwowe

-odpisywania na wiadomości od klientów o wariackich kompletnie nie związane z ofertą

-Odbieranie telefonów klientów o wariackich porach dnia i nocy

- ciągły stres czy sprzedam wymaganą ilość, czyli wyrobie normę.. 😉

- mam za mało rodzajów wysyłek....

- Nie mam opcji kup teraz, doręczymy wczoraj. ( No tu ironizuje troche ale kto wie ? )

 

Więc w sumie, to zyskałem w końcu pierwszą wolną sobotę od dosyć dawna spędzoną bez nerwów. Nie mam SS ?   A pies z tym tańcował. Za to mam spokój. Czuje sie jak chomik który wypadł z kołowrotka. I się zorientował  , że nie zapierniczał  w kółeczko sam , bo chciał , tylko  tak mu wmówili a z boku tym kołowrotkiem cwaniacy korbką kręcą . 😉

 

 

 

 

 

-

-

-

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mwmonety
#21 Demiurg#

No to luzik każdy z nas co jeszcze ma SS też go niebawem pewnie straci bo już sił coraz mniej na to bieganie ,nerwówka dokłada swoje ,uspokoiłeś mnie jak mi zabiorą poczuję spokój i szat na d.....ie rwał nie będę .

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

I co mam Ci napisać? Że system SS jest do bani? Że każdy SS musi sprzedać wolność osobistą, a honor i godność schować bardzo głeboko i o nich zapomnieć, jako że cały ten, tfu, program polega  na włażeniu klienteli w zad? Przeciewż piszę o tym od 10 czy 15 lat. Ale każdy wie lepiej - SS to coś!  A to mordujcie się, spełniajcie niemożliwe do spełnienia normy i wazelinujcie klientelę od dolnej krzyżowej. Na szczęście ten problem mnie nie dotyczy, a nawet jakby dotyczył  - miałbym go dokładnie tam, gdzie mam go i teraz. 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

No,  toż właśnie zauważyłem i pomyślałem  że o tym napisze  😉  Może ktoś jeszcze przeczyta i też zrozumie że sami sobie jesteśmy winni że sie kręcimy w durnych kołowrotkach tylko po to żeby dostać "ciasteczko" , czyli znaczek SS 😉

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@eightbitclone2  To ciasteczko już tak nie smakuje za dużo potu wylane a pożytek niewielki bardziej wizerunkowy.

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Z ciekawości sprawdziłem ile razy traciliśmy SS w ciągu ostatnich 3 lat. W 2018 - 0 w 2019 - 1 w 2020 - 4 razy.

W tym czasie: otrzymaliśmy 3 negatywne oceny (6 razy udało nam się przekonać klienta do usunięcia negatywnej oceny) na 3800 pozytywnych, mieliśmy 50 dyskusji (w tym 1 nierozwiązana).

Nasza średnia sprzedaż miesięczna wzrosłe w tym okresie ponad dwukrotnie. I to jest dla nas miernik Sukcesu. SS to świetne narzędzie, ale zdecydowanie źle wykorzystywane przez Allegro.

Obserwuję wskaźnik punktowy jakości sprzedaży i wygląda to lepiej, bo waga ilości gwiazdek od klienta jest mniejsza (17%) Na razie nie widziałem propozycji przełożenia punktów na prawo do wyróżnienia, ale można to zrobić sensowniej niż jest teraz. 

Pożyjemy, zobaczymy.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Najważniejsze by honoru nie stracić bo tego to odzyskać jest bardzo trudno a SS może szybko wrócić .

oznacz moderatorów

sezamikantyk
#9 Pomysłodawca#

Masz prawo do urlopu do Allegro, ale pomimo urlopu to ciągle Ci się liczy termin odp klientowi, termin wysyłki etc. Allegro po prostu faworyzuje wielkie sklepy, a nie malutkie

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@sezamikantyk  Nie da się tego nazwać urlopem jak musisz jechać na niego z laptopem ,kasą fiskalną i swoim towarem by móc codziennie czytać ,pisać i biegać na pocztę .

oznacz moderatorów