anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja sprzedażowa Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
media-home1
#9 Pomysłodawca#

Aplikacja Allegro Sprzedaż zniknęła z AppStore oraz z Android Play

gdzie można pobrać aktualną wersję aplikacji mobilnej Allegro Sprzedaż dla sprzedających ?

oznacz moderatorów
208 ODPOWIEDZI 208
pkul
#2 Obserwator#

Polecam **piiip**a 🙂 

oznacz moderatorów
traugutta0
#8 Zapaleniec#

Aplikacja powinna działać do momentu wydania nowej wersji bez zbędnych problemów, tak jest to  praktykowane u innych podmiotów które takowe oferują. Allegro jak zwykle się tu nie popisało odcinając sprzedawców od jej zainstalowania apki, a następnie wyłączając jej "powiadomienia" co było sensem tej aplikacji. Konkurencja się budzi i może nareszcie obudzi allegro z tego lekceważenia głównego jej przychodu(sprzedawców).

oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

dokładnie tak

oznacz moderatorów
sth4allU
#7 Wielbiciel#

A ja tak polubiłam ten dźwięk sprzedanego przedmiotu 😁 mam nadzieję, że szybko wejdzie nowa apka, bo bez tego jak bez ręki.

oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

Tez go bardzo lubilem😆

oznacz moderatorów
Sklep_szafir
#8 Zapaleniec#

Potrzebujesz ta Apple na iOS czy android? 
Jeżeli miałeś już kiedyś pobrana na iOS to wystarczy zrobić tak:

app store->aplikacje->(niebieski ludzik u góry po prawo)-> kupione

i tam można pobrać aplikacje nawet jeżeli nie ma jej w App Store już. 😛 dzisiaj to odkryłem i specjalnie założyłem konto żeby odpisać bo tez mnie to denerwowało wiec daj znać czy się udało 😄 

oznacz moderatorów
dla4noga
#7 Wielbiciel#

Dzięki.😀 Mnie też udało się odzyskać aplikację na androida.😀 Nie wiem tylko jak będzie działała bo ostatnio przestały przychodzić powiadomienia o nadejściu zamówienia. Na razie zamówienia są🙂

oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

Ok, buja😉😉😉 super, dzieki. Ciekawe wlasnie co z powiadomieniami. Ale wazne ze chociaz to wszystko wrocilo. Zamowienia zawsze mozna wejsc i luknac😉 pzdr

 

oznacz moderatorów
tofel3
#9 Pomysłodawca#

Powiadomień niestety nie ma.

oznacz moderatorów
Sklep_szafir
#8 Zapaleniec#

Potrzebujesz ta Apple na iOS czy android? 
Jeżeli miałeś już kiedyś pobrana na iOS to wystarczy zrobić tak:

app store->aplikacje->(niebieski ludzik u góry po prawo)-> kupione

i tam można pobrać aplikacje nawet jeżeli nie ma jej w App Store już. 😛 dzisiaj to odkryłem i specjalnie założyłem konto żeby odpisać bo tez mnie to denerwowało wiec daj znać czy się udało 😄 

oznacz moderatorów
media-home1
#9 Pomysłodawca#

działa !!!!! rewelacja !!!! dzięki !!!!

oznacz moderatorów
akadomki
#8 Zapaleniec#

A przychodzą ci powiadomienia o sprzedanym przedmiocie? Bo jak tak to też pobiore od nowa bo mi zanikły a raczej wyłączyli...

oznacz moderatorów
Sklep_szafir
#8 Zapaleniec#

Różnie to bywa. W 90% przed świętami dochodziły. Później kupiłem nowy tel i nie miałem jak zweryfikować i dopiero dzisiaj zainstalowałem wiec ciężko pawiedziec : p 

oznacz moderatorów
KajFol
#8 Zapaleniec#

Jakoś po świętach przestały przychodzić powiadomienia. Aplikacje mam 2 lata na tel. Trzeba czekać na nową wersję jedynie. Też ubolewam nad tym, że nie jestem na bieżąco ze sprzedażą.

oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

Na iOs.

oznacz moderatorów
sklepbobi
#7 Wielbiciel#

ja mam cały czas zainstalowaną i po prostu powiadomienia przestały przychodzić, więc to że jest w pobranych, nic nie znaczy niestety.

oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

Ale jak wejdziesz w aplikacje to Ci pokazuje zamowienia.

oznacz moderatorów
cysiu1981
#9 Pomysłodawca#

@kovboy77 

Tak pokazuje zamówienie, i jak zostały opłacone to też, tylko powiadomienia nie przychodzą.

oznacz moderatorów
akadomki
#8 Zapaleniec#

No właśnie wcześniej słyszałeś ten dźwięk i patrzyłeś co i jak a teraz patrzysz jak debil we mgle co kilka minut czy coś jest czy nie  żenada...

oznacz moderatorów
BlackRoseShop
#8 Zapaleniec#

Mam tylko nadzieję, że pozostawią ten sam dźwięk starej kasy 💰 Był to najbardziej charakterystyczny dźwięk, najlepszy jaki może być do powiadomienia o opłaconym zamówieniu ✌🏽👌🏽

oznacz moderatorów