anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Noworoczny pakiet 200 wyróżnień za aktywację Odroczonej płatności dla Firm

MAMY ROZWIĄZANIE!
arcziustka
#8 Zapaleniec#

Witam, aktywowałem zniżkę " Noworoczny pakiet 200 wyróżnień za aktywację Odroczonej płatności dla Firm":

https://allegro.pl/regulaminy/noworoczny-pakiet-200-wyroznien-za-aktywacje-odroczonej-platnosci-dla-...

Skonfigurowałem płatności w  zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/odroczona-platnosc-dla-firm ,

jednak allegro naliczyło mi dodatkowe opłata za wyróżnienie pomimo spełnienia warunków. Czy ktoś miał podobny problem?

 

Pozdrawiam

 

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
arcziustka
#8 Zapaleniec#

Dzięki wielkie. Ciekawe ile osób z tego skorzystało i nie wie że zniżka się nie aktywowała.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@arcziustka Czy przypadkiem nie chodzi o to?

"7. Przyznanie bezpłatnych opcji “Wyróżnienie” na Konta spełniające wymagania określone w ust. 5 i 6 powyżej, zostanie przeprowadzone w terminie 14 dni liczonych od Terminu weryfikacji."

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
arcziustka
#8 Zapaleniec#

Czytalemt regulamin i w panelu mam te zniżki jako przyznane, jednak nie mam możliwości sprawdzenia kiedy aktywowałem odroczone płatności bo w panelu nie ma takiej możliwości. 

oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Z chwilą aktywacji otrzymałeś stosowanego meila

oznacz moderatorów
arcziustka
#8 Zapaleniec#

Otrzymałem maila. Dostałem informację od supportu że aktywowałem wyróżnienia za wcześnie, przed weryfikacją spełnienia warunków 8.02.21

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@arcziustka Czyli zasadniczo to, co napisałem wyżej.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
arcziustka
#8 Zapaleniec#

Dokładnie. Myślałem że proces ten odbywa sie z automatu po ustawieniu płatności a jeszcze musi być weryfikacją tego. 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@arcziustka Czyli post oznaczony jako rozwiązanie tak naprawdę nie rozwiązał Twojego problemu?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
arcziustka
#8 Zapaleniec#

Trochę rozwiązał. Po skontaktowaniu się z suportem pani Sylwia z Allegro opisała mi jak przebiega cały proces i kiedy będą naliczane zniżki. 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@arcziustka Niemniej praktycznie to samo wynikało z regulaminu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
arcziustka
#8 Zapaleniec#

Tak, ale ten status w przyznanych zniżkach jest mylący, bo wyświetla się jako aktywny. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@arcziustka 

Allegro.pl wskazuje, że w przypadku skorzystania z dodatkowej opcji “Wyróżnienie” przyznanej w ramach Promocji, opcja ta odnawia się automatycznie po upływie 10 dni na kolejne 10-dniowe okresy. W celu uniknięcia naliczenia kolejnych opłat (po wykorzystaniu wszystkich Wyróżnień z przyznanych w ramach Promocji lub po upływie ich ważności) Użytkownik powinien wyłączyć opcję dodatkową “Wyróżnienie” poprzez edycję Oferty przed rozpoczęciem kolejnego cyklu rozliczeniowego.

Wszelkie reklamacje dotyczące Promocji należy składać w formie pisemnej w terminie 14 dni od dnia zaistnienia zdarzenia będącego podstawą reklamacji przez formularz dostępny pod adresem: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?subjectId=517305f2-5ea1-4b3b-9080-d4cc960ab6a1".

________
Κώστας
oznacz moderatorów