anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy format maila z obserwowanymi wyszukiwaniami - opinie

MAMY ROZWIĄZANIE!
czarnoszarywilk
#9 Pomysłodawca#

Witam gdzie są pracownicy i nie ma bootów i może ktoś to przekaże odpowiedzialnym osobom

Czy w allegro pracują wyłącznie booty ? Że problemy techniczne rozwiązać ma społeczność

 

Problem z przychodzącymi powiadomieniami o nowych ofertach na maila

dla czego nie wyswietlają się wszystkie oferty tylko 3 z kategorii ? ZNOWU KTOŚ COŚ NA SIŁĘ ZMIENIA BY SIĘ WYKAZAĆ ? dla czego po kliknięciu na ZOBACZ WSZYTSKIE NOWE (X) nie pojawiają się NOWE w licznie X, tylko cała kategoria - CZY ALLEGRO WSZYSTKO DOBRE MUSI ZMIENIAĆ NA "LEPSZE" KNOCĄC CO BYŁO DOBRE ???? - Jestem na allegro od poczatku istnienia firmy i poziom knocenia dobrego przybiera rozmiary pandemii !

może ktoś ma jakiś kontakt z działem technicznym z allegro a nie z automatyczną sekretarką ?

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
glenmoranghie
#13 Ambasador#

Wszystko co napisałeś to prawda. 
Na końcu maila z nowymi ofertami masz pytanie czy ta wiadomość była przydatna. Kliknij paluch w dół i wpisz tam swoje uwagi. Przed wysłaniem skopiuj sobie stworzony tekst do pliku i zapisz. Potem wyślij ocenę. Następnego dnia zrób to samo wklejając już gotowy tekst. I tak codziennie. 
Niech tak robi każdy komu nie podobają się nowe powiadomienia mailowe. 

oznacz moderatorów
czarnoszarywilk
#9 Pomysłodawca#

Dzięki - już wcześniej zapisałem bo zapisuje teraz wszelkie wiadomości wysyłane w kierunku allegro i urzytkowników bo przez cenzurę bootów - z głupich przyczyn mogą nie dojść do adresatów i pisz kolejny raz do kupującego 😞

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czarnoszarywilk Dziękuję za Twoją opinię, oczywiście przekażę ją do osób odpowiedzialnych za ten temat. Jeśli masz jeszcze jakieś uwagi albo pomysły, daj znać. Na pewno wszystkie informacje przekażę dalej do właściwych osób. 

@glenmoranghie  Chciałbyś jeszcze dodać coś od siebie w tym temacie? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

@_HolaOla_  " Chciałbyś jeszcze dodać coś od siebie w tym temacie? " 

Może. A co, masz coś przeciwko temu?

oznacz moderatorów
czarnoszarywilk
#9 Pomysłodawca#

Jakoś ta odpowiedź też jakaś bootowa gotowa - nie wiem czy holaola to sztywna dziewczyna kopiująca standardowy tekst z pliku czy boot moderator ??? ciekawe czy ci odpowie inaczej niż : "Dziękuję za Twoją opinię, oczywiście przekażę ją do osób odpowiedzialnych za ten temat. Jeśli masz jeszcze jakieś uwagi albo pomysły, daj znać. Na pewno wszystkie informacje przekażę dalej do właściwych osób." i kto to są własciwe osoby ???? technicy zarząd a może kolejny boot 😉

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czarnoszarywilk Jako prawdziwa, niesztywna Ola wyjaśniam, że są to osoby, które przygotowały i wdrożyły tę zmianę. 

@glenmoranghie Wręcz przeciwnie, chciałabym poznać Twoją opinię, abym mogła przekazać ją dalej. Każda opinia i głos są cenne, a wypowiadałeś się również w innym wątku na ten sam temat, więc liczę, że masz swoje zdanie w tej sprawie 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

@_HolaOla_ , teraz kumam. Poprzednio dość nieszczęśliwie sformułowałaś swoją wypowiedź przez co zabrzmiała dwuznacznie. Generalnie zgadzam się z uwagami mojego przedmówcy. Pooglądam jeszcze dokładniej te nowe powiadomienia i postaram się coś tu dopisać.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@glenmoranghie To już wyłącznie kwestia własnej interpretacji 😉 Jak tylko będziesz miał dodatkowe spostrzeżenia, pisz tutaj śmiało.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

Jestem zdania że dla własnej wygody/interesu/świętego spokoju należy się starać tak formułować wypowiedzi, by były rozumiane przez czytelników zgodnie z intencjami piszącego. W przeciwnym razie pojawiają się niepotrzebne nieporozumienia i zadrażnienia. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@glenmoranghie Owszem, ale komunikacja wirtualna ma to do siebie, że w wielu przypadkach jest jak szklanka - dla niektórych do połowy pusta, dla innych do połowy napełniona. Najważniejsze, żeby dojść do porozumienia, a to już mamy załatwione. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
glenmoranghie
#13 Ambasador#

To była uwaga natury ogólnej.

oznacz moderatorów
czarnoszarywilk
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_ Dziękuje Olu za szybką reakcję - wrócono chyba do starej wersji 🙂 w każdym razie szybko i działa - pozdrawiam

oznacz moderatorów
czarnoszarywilk
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_ ZNOWU PORWÓT DO TEGO SAMEGO CO BYŁO ZŁE DOKŁADNIE TYDZIEŃ TEMU : CYTUJE awanturę z przed tygodnia: Problem z przychodzącymi powiadomieniami o nowych ofertach na maila
dla czego nie wyświetlają się wszystkie oferty tylko 9 z kategorii ? ZNOWU KTOŚ COŚ NA SIŁĘ ZMIENIA BY SIĘ WYKAZAĆ ? dla czego po kliknięciu na ZOBACZ WSZYTSKIE NOWE (X) nie pojawiają się NOWE w liczbie X, tylko cała kategoria - CZY ALLEGRO WSZYSTKO DOBRE MUSI ZMIENIAĆ NA "LEPSZE" KNOCĄC CO BYŁO DOBRE ???? - Jestem na allegro od początku istnienia firmy i poziom knocenia dobrego przybiera rozmiary pandemii !
KTOŚ uparł się żeby porawiać maila z ofertami i znowu mu nie wyszło - Proponuje mu dać premię za UPÓR
ZNOWU PORWÓT DO TEGO SAMEGO CO BYŁO ZŁE (wcześniej wyświetlały się 3 oferty)

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ "są to osoby, które przygotowały i wdrożyły tę zmianę." - mnie interesuje tylko odpowiedź na jedno pytanie: po co i w jakim celu przygotowały i wdrożyły tę (głupią i bezsensowną) zmianę?🤔
To po to 10. czerwca w mejlu z nowymi ofertami w wyszukiwaniach, pod przyciskiem "otwórz w przeglądarce", była ankieta na ten temat? To na jej podstawie jakiś "mózg" wpadł na pomysł, że ww. funkcja ma działać tak, jak to jest opisane w tym i drugim wątku, a nie tak, jak działała do 17. października 2017 (by następnego dnia zostać z partyzanta usuniętą)?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
-Lith-
#9 Pomysłodawca#

O ile zgadzam się z Tobą 100% w sensie merytorycznym, naprawdę tutaj poniosły Cię emocje. Niepotrzebna ta agresja 🙂 Nie sądzisz chyba, że pracownik Allegro Cię podjudza na forum? Po co miałaby to robić?
Pozdrowienia!

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@czarnoszarywilk Proszę bardzo https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/zajrzyj-do-obserwowanych-wyszukiwa%C5%84-... bo widzę, że nie chciało Ci się poświęcić chwili czasu na skorzystanie z wyszukiwarki.

PS Od kiedy allegro zatrudnia buty?😳

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

Ja już od wielu miesięcy nie śledzę powiadomień o nowych przedmiotach. Po prostu moja program pocztowy nie jest w stanie ich przetworzyć.  Nie wyświetla obrazków. Efekt jest taki że musiałbym klikać wszystko po kolei i przeglądać osobno każdą aukcję. Prosty sposób jak pozbyć się klienta.

oznacz moderatorów
czarnoszarywilk
#9 Pomysłodawca#

Tu nie jest problemem program pocztowy, a chęć zmian na siłę - a skutkuje tylko tym, że nowych ofert nikt nie widzi i ich nie kupi - sprzedawcy dostają w d... przez ambitnego ZMIENIACZA-KOMBINATORA - równo 7 dni temu było to samo

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@__RPM_ Może po prostu masz zablokowane wyświetlanie zawartości zdalnej.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów