anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy formularz Wysyłam z Allegro

OutletTelefony
#7 Wielbiciel#

Cześć,
Co sądzicie o nowym formularzu WzA?   Nadaję tym sposobem tylko DPD, ale uważam, że ten nowy formularz jest dużo gorszy.
Automatycznie wrzuca w pole "zawartość przesyłki" tytuł aukcji, który jest za długi (max 35 znaków), trzeba każdorazowo to pole wymazywać.
Ponadto nie wpisuje automatycznie numeru przesyłki do zakładki "zamówienia", trzeba kopiować każdy numer osobno.

Macie jakieś spostrzeżenia, uwagi? Mam nadzieję, że do lutego formularz zostanie usprawniony.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@OutletTelefony dziękuję za Twoje uwagi! Jeżeli chodzi o pole "zawartość przesyłki" to zostanie zmienione i nie będzie już tego problemu. 
Jeżeli chodzi o dodawanie numeru przesyłki to tutaj nic nie zmienialiśmy i numer powinien dodawać się automatycznie. 
Dostaliśmy od Was solidny feedback i pracujemy, aby nowe narzędzie było dla Was jak najbardziej komfortowe. 

AKTUALIZACJA: 19.01.2022r.
Od dziś w polu Zawartość przesyłki, które widoczne jest na etykiecie, podpowiadamy login Kupującego. Dotychczas w tym miejscu podpowiadaliśmy nazwy ofert.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

iglakiwolsztyn
#9 Pomysłodawca#

Poważne firmy najpierw dopracowują a później wprowadzają. Allegro wrzuca niedopracowanego bubla i mówi że stary dobry system wyłącza za 2-3 tyg. Żenada. Stare WzA powinno być dostępne jeszcze 6-12 msc. aż geniusze którzy je skopali się ogarną. Jak ma wejść nowy iphone to nie mogę się doczekać czym znów miło mnie zaskoczy. Jak ma wejść nowy produkt allegro zastanawiam się nad zwijaniem  biznesu. Dlaczego reklamy allegro są takie fajne a produkty takie do bani ? Aha, pewnie reklamy robi firma zewnętrzna. Wstyd !!!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@iglakiwolsztyn  dziękuję za Twoją opinię! Przekazałam ją do zespołu, który zajmuje się Wysyłam z Allegro. Zdajemy sobie sprawę, że w tej chwili wychodzi sporo problemów z nowym narzędziem i jesteśmy bardzo wdzięczni za Wasze opinie i sugestie. 
W nowym Wysyłam z Allegro będą funkcje i możliwości, które nie były dostępne w starym wyglądzie, więc mam nadzieję, że gdy nowy wygląd będzie wprowadzony bez możliwości zmiany, wszystko będzie działać sprawnie i nasi partnerzy - sprzedający, docenią to narzędzie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

iglakiwolsztyn
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje bardzo, już rozglądam się za programem zewnętrznym a do tego czasu wrócę do DPDonline  bo jak widzę ten wasz Hit to mnie trzęsie !!!

oznacz moderatorów