anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy panel wysyłki DPD Allegro Smart

karmaipasza_pl
#11 Animator#

W tym nowym panelu wysyłki np. DPD Smart mam problem,
1. Jak wysłać większą paczkę zamówień, Wygenerować większą ilość listów przewozowych?
2. Czy można zdefiniować wielkość paczki bo teraz za każdym razem muszę wpisywać wagę, wymiary , itd. To jakaś bzdura ręcznie się w to bawić.

Stare https://wysylam.allegro.pl było spoko a teraz to jakaś lipa.

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@karmaipasza_pl, jednocześnie nadasz przesyłki dla max. 20 zamówień. Trzeba je zaznaczyć na liście Zamówienia od kupujących i kliknąć "nadaj wiele".

Co do Twojego drugiego zapytania, obecnie nie jest to możliwe. Natomiast dopracowujemy mechanizm zapamiętywania i wkrótce go udostępnimy. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

karmaipasza_pl
#11 Animator#

Ale jak wprowadzacie nowe rozwiązanie ... które działa w 10% ??
Blokowana jest nasza praca i wielu innych sprzedawców....
Osobiście proponuję odblokowanie stereo https://wysylam.allegro.pl i zostawić dalej zabawę dla analityków biznesowych, IT , developerów, Testerów manualnych automatycznych, ludzi od testów wydajności a nam dać sprzedawać i wysyłać ....

OK?

oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Wartościowa odpowiedź, dziękujemy!



Potrzebujesz wiedzy z zakresu zwiększania sprzedaży na Allegro?
Zajrzyj na nasz kanał na YouTube!
https://bit.ly/vSprintYT

oznacz moderatorów

DomekNatury
#8 Zapaleniec#

Nie dziala... wysylka InPost paczkomaty, system z default'u ustala paczke na rozm A nawet jak klikniete jest B lub C. Naprawde to jakies totalne nieporozumienie, że nie jesteście w stanie zapewnić poprawnie dzialającego systemu a jednocześnie wyłączacie ten ktory jeszcze jakoś działał. 

oznacz moderatorów

karmaipasza_pl
#11 Animator#

@mr_oma  Czy wy naprawdę tam nie kumcie, że blokujecie nam pracę?
Macie kiepskich analityków biznesowych i IT. Jak można wyłączyć działające narzędzie i dać taki syf?
Proszę o pilne przywrócenie https://wysylam.allegro.pl i w "wolnej: chwili naprawiajcie , doskonalcie nowe rozwiązanie. Ja się pytam, kto z tych tworzących przeszedł pełne testy end-2-end i cały proces od zamówienia do wysyłki? Wasze scenariusze testowe ogarniają takie procesy? To że sprzedawca obsługuje dziennie więcej niż 1 zamówienie, które może i ma jak ogarnąć ręcznie. Ludzie z allegro.pl macie trochę wyobraźni czy całkiem tylko gonicie króliczka w postaci nowych "ficzerów" (feature)

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Witam, kiedy dopracujecie mechanizm szablonów na wysyłam allegro. Tylko pracujecie, przekazujecie sugestie i nic. Nowe wysyłam z allegro to jest **piiip**O. Stary widok był dużo leszpy

oznacz moderatorów

karmaipasza_pl
#11 Animator#
oznacz moderatorów

karmaipasza_pl
#11 Animator#

Teraz jadę z paczkami DPD....

Mam kilka zamówień a w kilku zamówieniach kilka paczek DPD.

Zaznaczam 4 zamówienia .... otwiera się nowa strona z nowym mechanizmem wysyłek i tu się dzieje magia bo dla każdego zamówienia tylko 1 paczka a pozostałe paczki dla klienta trzeba dodawać ręcznie + waga + wymiary itd itd.... Poważnie ... to ma przyśpieszyć pracę sprzedawcy ??

Trzeba pilnie przywrócić stare dobre narzędzie 
https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/petycja-o-przywr%C3%B3cenie-starego-wysyla...

oznacz moderatorów

foliedladomu
#9 Pomysłodawca#

Z racji tego, że poprzedni temat, w którym zgłaszałem zastrzeżenia do nowego narzędzia został oznaczony jako rozwiązany (a mój wpis został do niego dorzucony przy okazji usuwając mój oryginalny wpis) załączam niżej moje problemy (dla pierwszego brak rozwiązania od miesiąca):

- przy wyborze pola (waga/długość/szerokość/wysokość) w poprzedniej wersji mobilnej (Safari na Iphonie) wartość była automatycznie zaznaczana i można było ją zmienić - teraz tego nie ma i trzeba wszystko kasować i dopiero uzupełniać (w wersji desktopowej działa prawidłowo).

- nowy błąd: przy dodaniu kolejnej etykiety dpp do zamówienia (czyli dodałem jedną paczkę, okazało się, że musimy spakować w 2, więc dodaję kolejną w osobnym procesie) numer nowej przesyłki nie jest automatycznie dodawany do zamówienia - muszę wchodzić w "ZMIEŃ NUMERY PRZESYŁEK" i dodawać go manualnie. W poprzedniej wersji działało prawidłowo. 

Jest jeszcze problem zgłoszony przez OPa - brak powielania danych przy dodaniu kolejnej paczki - chyba irytuje najbardziej ze wszystkich!

oznacz moderatorów

foliedladomu
#9 Pomysłodawca#

@mr_oma mijają kolejne tygodnie i problemy nadal pozostają nierozwiązane - jakiś komentarz w tej sprawie?

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  przez miesiąc nic nie zrobili 

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Dokładnie w tym wątku Monika informowała Cię, że nasz zespół wciąż pracuje nad zmianami w WzA i dodamy do niego funkcje, które nam zgłaszaliście. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@mr_oma zapraszam do mnie do pracy

zrobię Ci kawkę a ty spróbujesz przygotować i zapakować kilkadziesiąt przesyłek przez wza

 

oznacz moderatorów

larsson
#9 Pomysłodawca#

Co zrobic jesli chce nadac paczke, ijest informacja ze mam za dluga nazwe firmy. i mam zmienic w ksiazce adresowej w wysylaj z allegro,ale nie mam czegos takiego . Zawsze klikalem w NADAJ PACZKE i wysylalem, i tam byla opcja zmiany nazwy nadawcy. Teraz sie nie da. Prosze o pomoc

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

to jest celowe działanie allegro

serwis doskonale wie, że nowe narzędzie źle

działa, a mimo to je lansuje

w jakim celu?

by utrudnić wysyłkę konkurencji

osa nie używa tego narzędzia

oznacz moderatorów