anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy producent w kategorii

MAMY ROZWIĄZANIE!
Rad-Stol
#12 Orędownik#

Witajcie 

Mam pytanie w kwestii, jak dodać nowego producenta do kategorii np meble. Firma na allegro sprzedaje tylko i wyłącznie swoje produkty, których jest na chwilę obecną kilkaset a mimo to cały czas jest zmuszona do zaznaczania w liście inny producent. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Rad-Stol
#12 Orędownik#

Dzięki wielkie za pomoc, kontakt uzyskany i akceptacja naszej kandydatury, jeszcze kilka drobnych kwestii i w końcu normalne funkcjonowanie 😉 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rad-Stol Mam dla Ciebie dobre informacje - zaakceptowaliśmy Twoją prośbę i nazwa Twojej firmy znajduje się już w filtrze "marka" w kategorii Meble. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Xard86
#10 Popularyzator#

Kiedyś kontaktowałem się z supportem to dostałem informację w stylu - "jak będzie duży obrót to sam ktoś się odezwie" czyli spadaj i nie zawracaj d... głowy. Może kategoria niezbyt oblegana, ale wtedy byliśmy w top 5, teraz wymieniamy się na pierwszym miejscu z innym sprzedającym.

oznacz moderatorów
Rad-Stol
#12 Orędownik#

Nasza firma jest w podkategorii głównej w top 10 na 7 miejscu od grudnia wyprowadziłem ją aż z ponad 100 pozycji, nasz obrót też nie jest mały a firma jest znana nie tylko w polsce

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Rad-Stol Przekazałam Twoją prośbę w tej sprawie do odpowiedniego zespołu. Jak tylko uzyskam odpowiedź, wrócę do Ciebie z informacją. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Xard86
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_  A czy moje zgłoszenie mogłabyś też przekazać? Ewentualnie może podasz jakiś e-mail gdzie bezpośrednio można by się zgłosić?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Xard86 Jasne, podaj mi proszę więcej szczegółów, a przekażę Twoją prośbę  bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za daną kategorię. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Xard86
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_ Wpisać tutaj wszystko czy mogę się skontaktować z Tobą na jakiś e-mail?

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Xard86 napisz na adres spolecznosc@allegro.pl (pamiętaj, aby wkleić link do tego wątku w treści wiadomości) 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Xard86 Najmocniej przepraszam, że dopiero teraz, ale zgodnie z Twoją prośbą, marka jest już dodana. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów