anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy wygląd ofert czy błąd w przeglądarce?

BELDO-VIS
#9 Pomysłodawca#

Przed chwilą zmienił się wygląd ofert czy to jakiś błąd w przeglądarce? W Safari i Chrome tak samo to wygląda.

Wygląd ofert przypomina ten z aIi ekspres lub gorzej. Wszystko nawalone, nieczytelne. Dramat. Jeszcze dajcie czcionkę Comic sans to już będzie komplet.

 

1.jpg

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BELDO-VIS Cześć. 🙂 Nie jest to błąd, tylko testowy wygląd oferty. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli podzielisz się z nami swoją opinią po kilku dniach korzystania! 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka przecież się podzielił cyt ,,Wszystko nawalone, nieczytelne. Dramat. Jeszcze dajcie czcionkę Comic sans to już będzie komplet.,,

Robicie wszystko żeby generować konflikty w relacji klient - sprzedawca , czytelność ofert spadła poniżej ,, NEUTRALNEGO ,, 😅

oznacz moderatorów

BELDO-VIS
#9 Pomysłodawca#

Mój post można potraktować jako opinię. Niepotrzebnie jest wszystko cały czas widoczne, każdy panel z informacjami. Wcześniej było można się skupić na ofercie, a teraz jest ona "przyozdobiona" 1/3 innych mniej ważnych w momencie czytania opisu informacjami. 

oznacz moderatorów

dariuszszill
#11 Animator#

Również pisałem jakieś od razu jak to się pojawiło że wygląda to źle i nieintuicyjnie, to było jakieś półtora miesiąca temu plus minus, od razu po komentarzu miałem poprzedni widok wchodzę w ten weekend i nagle wszędzie mam ten nowy, który jest po prostu brzydki

oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

Zmieniace tylko po to by zmieniać, bez sensu, składu i ładu. A do dziś nie poprawiliście bugów:

- trzeba się przelogowac na dane konto by połączyć dany produkt z katalogiem, jeśli mają nastąpić zmiany w katalogu

- w niektórych przypadkach lista producentów jest tak długa, ze wymaga chyba stacji roboczej by to obsłużyć - zróbcie w końcu listę dynamiczną

- weryfikujcie tę listę marek bo są tam takie kwiatki jak te same firmy w perdylionie kombinacji np: Simon, Simon-Kontakt, Simon Kontakt, Simon 54 itd... 

- skoro robicie nazwę generyczna wg parametrów to zadbajcie o wybór tych parametrów, bo np. nie da się wybrać przycisku, jest tylko łącznik, co wprowadza klientów w błąd.

- kopiowanie tekstu w polach edycji często zawiesza skrypty i trzeba robić reload + strata treści

oznacz moderatorów

inkeddevil
#1 Nowicjusz#

Ten wygląd jest tragiczny. Miałem z nim problem od dłuższego czasu, ale w trybie incognito jeszcze jako tako dało się pracować. Teraz nic nie jest czytelne. Małe zdjęcia są na tyle małe, że nic na nich nie widać, duże zdjęcie z kolei zajmują tyle miejsca, że z tekstu robi się ogromna nieczytelna kolumna. Poprzedni layout był zdecydowanie lepszy. Mówię to zarówno jako kupujący jak i sprzedający.

oznacz moderatorów

gardenpark
#1 Nowicjusz#

Proszę o informację dlaczego wygląd oferty w edytowaniu oferty jest zupełnie różny od oferty wyświetlanej w portalu. Czy edycja nie jest stosowana w tym celu żeby wszystko ustawić jak należy? Muszę przerobić kilkaset ofert, żeby tekst ładnie składał się z grafiką, czy planujecie w najbliższym czasie ponownie przerabianie wizualizacji ofert?

na ten moment mam wrażenie że informacje o sprzedającym (prawy panel) przykuwa bardziej wzrok niż cała oferta.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@BELDO-VIS taaaa. dla naszego dobra .....hmmm

oznacz moderatorów