anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy wygląd strony ofert sprzedającego

MAMY ROZWIĄZANIE!
yerbamarket_com
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Czy wiadoma już jest data premiery zmiany wyglądu strony z ofertami sprzedającego?

Czy dodawanie tagów do ofert zostanie uproszczone? tj. dodanie grupowe ofert do tagu, a nie odwrotnie jak dotychczas?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@yerbamarket_com Przepraszam, że musiałeś długo czekać na odpowiedź. W pierwszej sprawie - nie mamy takich informacji. Druga kwestia została przekazana jako sugestia do osób decyzyjnych. Miłego weekendu 🙂

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
damianos99
#11 Animator#

jedno wiem, Allegro coś kombinuje z wyglądem, chwilę miałem wygląd podglądu ofert zbliżony do tego z MS, czyli "szeroki", bez lewej kolumny, która wygląda obecnie tragicznie i zabiera kawał przestrzeni do pracy. Przez chwilę zamiast lewej kolumny z opcjami miałem wszystko wyżej rozwijane ze strzałek, dzięki temu przestrzeń robocza była szeroka, chwilę później pojawiła się belka po lewej i wszystko, cały podgląd ofert znowu stał się zbyt wąski. Pani Natalio, kiedy udostępnicie wygląd bez lewej belki, która jest zupełnie nie potrzebna?

 

pozdrawiam,

Damian

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@damianos99 kliknij „widok kompaktowy”, nad panelem z filtrami. Będziesz miał więcej przestrzeni. Zniknie panel boczny i będzie trochę podobne do MS. 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@damianos99. nie planujemy na razie zmiany, która dotyczyłaby chowania lewej belki. Jednak była już taka sugestia w tym wątku: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/sprzeda%C5%BC-zam%C3%B3wienia-bez-belki-po...

Przekazałam ją do odpowiedniego działu. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
wolo82
#7 Wielbiciel#

nowy Panel tragedia!!!

 

oznacz moderatorów
orbitkownia_pl
#11 Animator#

totalna porażka, pracuję ma dużym monitorze i teraz wszystko porozlewane, komu przeszkadzał panel po lewej stronie, wszystko było dobrze widoczne i pod ręką, znów durnowata zmiana 

 

oznacz moderatorów