anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Allegro Gadane

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Witajcie,

Niniejszy wątek powstał w celu zebrania w jednym miejscu wszystkich dyskusji i propozycji związanych z Allegro Gadane: strukturą, wyglądem itp. To tutaj jest właściwe miejsce na umieszczanie sugestii zmian, postulatów pytań i uwag dotyczących serwisu https://spolecznosc.allegro.pl.

Wcześniej tego typu wątki pojawiały się w komentarzach pod wpisami na naszym Blogu, jednak ze względu na brak kilku istotnych funkcjonalności taka metoda nie zdała egzaminu.

Docelowo, jeżeli takich spraw będzie wiele i ich liczba będzie się utrzymywać przez dłuższy czas, przeanalizujemy założenie osobnego forum poświęconego tej tematyce.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
215 ODPOWIEDZI 215

Vryko
#18 Luminarz#

@ifonka-zaba Cze Żabowata...jednak zaglądasz? 🙂 Szkoda, że tak mało starej ekipy tu wpada...chyba im nie podeszło toto nowe coś 😕 Szkoda trochę. A jak chcesz radośnie popitolić, wpadaj do mnie na fejsa - o ile tam siedzisz czasem 🙂 Mamy grupę ciekawych indywiduów, byś się do nas nadała 😄

PS - Pamiętasz może, kto zebrał moje teksty i zrobił z tego płytę, która poszła na WOŚP..?  Romka..?

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Vryko  No cze mordko😀 Zaglądam, ale tylko od czasu do czasu gdy zaczynam sprzątać gadaną skrzynkę. Mnie też nie podeszło to nowe. Jakoś tu obco.

Ale co to to nie!!! Na żaden szajsbuk nie dam się wciągnąć!!! Uchowaj boshe! Już wolę milczeć choć wiesz przecież że milczenie nie jest moją domeną😁 Ale dzięki za zaproszenie/docenienie.

Romka zbierała to wszystko a Krzysztof zdaje mję się handlował.  No chyba, że mję skleroza całkiem zeżarła

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

Buuuuhahahaha! Żale i Płacze!

To genialne!

Czy mnie też się tam powinno odesłać, kiedy płaczę ze śmiechu? Normalnie mnie pęcherz ciśnie...

Dawno się tak nie bawiłam...

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Kasiulki2 No i dostąpiłaś zaszczytu odesłania na ŻiP i to przez głównego odsyłacza 🤣

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@ifonka-zaba 

😀😭😀😭😀😭

To się nazywa huśtawka nastrojów - chyba...

Ambiwalentnie mi bardzo: lubią mnie, czy mną gardzą?

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Ten na ŻiP  😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

Domyślam się, że tak się odsyłało.

Ten na ŻiP.

Krótko, zwięźle, dosadnie.

PS. Może się wcinam w dyskusję starych wyjadaczy, ale to takie fajne i nie potrafię się powstrzymać.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@Kasiulki2 Ano wcinasz...i o ile znam Żabowatą, może Ci wpirdulić.. 😛

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Vryko 

Facet z Ciebie i tyle, nie znasz się.

Myślisz że dlaczego my kobiety się tak za kudły targamy?

W powodów ekonomicznych się targamy. Każda wyrwana garść obniża koszt farbowania😋

Ach, gdybym znalazła taką, co by mi ze złości brwi powyrywała... Nie wyobrażasz sobie, ile dziś kosztuje henna.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Bez brwi człowiek wygląda cokolwiek dziwnie... 😉

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

polska6-pl
#12 Orędownik#

NoBrewMan ? pokona Superman ?

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

Dziwnie to wygląda człowiek bez poczucia humoru.

Na miejscu takiego nieszczęśnika nie tylko brwi dałabym sobie obciąć, żeby humor odzyskać.

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Kasiulki2  No jakich starych?? pytam się! to że mję z peselem ktuś cuś spaprał to jeszcze nie powód, żeby mję od starych wyzywać😋

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@ifonka-zaba 

Czepiasz się i tyle. Po dziecięcemu się czepiasz, nie umiesz się czepiać jak stara.

To jak? Pookładamy się wiaderkami? Będzie fajnie, tylko nie syp piasku do środka😀

 

 

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Kasiulki2  Poczkaj,poczkaj  już lecę po wiaderko

ps. Nurtuje mję jak mam odczytywać Twoją cyferkę- jako dwie czy jako drugie?😎

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

browzur
#12 Orędownik#

@msniezek , witam Was wszystkich😊 Od razu też przejdę do moich spostrzeżeń. Na Allegro Gadane jestem nowicjuszem, co wcale nie oznacza, iż nie traciłem zębów na innych forach. Pierwsze, co mi się rzuciło, to w regulaminie Allegro niekompletny i nie bardzo intuicyjnie podany numer do PayU. Brak w nim kierunkowego. No i wczytując się na wstępie, gdzie i co można poprawić, natknąłem się na taką sugestię, że miejscem trafnym będą pomysły. Tymczasem z bloga ostatni wpis @msniezek  na str.6 skierował mnie tutaj, i od razu przerzuciło mnie na str. 11, czyli wnioskuję, iż po drodze mam jeszcze do przeczytania strony wsteczne. Może się mylę, ale zaraz do tego dojdę. Na blogu zobaczyłem ciągotki do starych dziejów, ale skoro czas nie stoi w miejscu, to chyba nic złego w tworzeniu nowej formuły w oparciu o Wasze doświadczenia, oraz świeże spojrzenie ludzi mających odmienne zdanie. Pozdrawiam i zostawiam screeny 😊załącznikizałącznikiniekompletny numerniekompletny numerzakładkizakładki

oznacz moderatorów