anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Allegro Gadane

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Witajcie,

Niniejszy wątek powstał w celu zebrania w jednym miejscu wszystkich dyskusji i propozycji związanych z Allegro Gadane: strukturą, wyglądem itp. To tutaj jest właściwe miejsce na umieszczanie sugestii zmian, postulatów pytań i uwag dotyczących serwisu https://spolecznosc.allegro.pl.

Wcześniej tego typu wątki pojawiały się w komentarzach pod wpisami na naszym Blogu, jednak ze względu na brak kilku istotnych funkcjonalności taka metoda nie zdała egzaminu.

Docelowo, jeżeli takich spraw będzie wiele i ich liczba będzie się utrzymywać przez dłuższy czas, przeanalizujemy założenie osobnego forum poświęconego tej tematyce.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów
215 ODPOWIEDZI 215

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Knowhere  ale ja w tą gierkę gram od wielu lat, wtedy kiedy Opera była wspierana. Nie dogadamy się bo ja nie pędzę za nowinkami...jak coś stare a dobre to jestem wierna😋

 

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba Tu nie chodzi o pogoń za nowinkami tylko o responsywność, konfigurowalność, zbalansowane zużycie zasobów i minimalny apetyt na metadane.

Gdzie jak gdzie, ale w IT używanie starego, nieaktualizowanego softu to nie jest dobry pomysł.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Knowhere Z IT niewiele mam wspólnego

Lisek jest aktualizowany i chrome chyba też? Skonfigurowane mam pod swoje potrzeby i nie narzekam stad moja niechęć do zmian

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba Firefoksa to może i masz skonfigurowanego, ale Chrome'a... polemizowałbym, bo to ma w ustawieniach 5 opcji na krzyż:D
Chrome to nie jest przeglądarka, którą konfiguruje użytkownik - to jest przeglądarka, która konfiguruje użytkownika🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Knowhere  ale chrome to jedyna przeglądarka na której moja gierka chodzi w sumie bez zastrzeżeń.😋

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba A na Firefoksie już nie chodzi bez zastrzeżeń?;>
Skąd wiesz że jedyna, skoro nie próbowałaś Vivaldiego?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Knowhere  Na lisku zacina się, czasami w ogóle nie ładuje się, muli i wiele zastrzeżeń miałam nie tylko ja ale i współgracze. Gram już ładnych parę lat więc wiem co mówię. Po co mi więc nowe próby kolejnej przeglądarki skoro mam to co chce?

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba Tego nie da się wytłumaczyć - musisz spróbować, żeby się dowiedzieć:D

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Knowhere  Nic nie muszę 😁 a tym bardziej próbować tego czego nie potrzebuję. To co mam w zupełności mi wystarcza.

A czas na próby wole przeznaczyć na grę 😎

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba Skąd wiesz, że nie potrzebujesz, skoro nie próbowałaś? Może to jest właśnie to, czego potrzebujesz. Tylko jeszcze o tym nie wiesz, bo nie spróbowałaś🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Knowhere  Ja jestem już dużą dziewczynką i zaręczam Cię, że wiem czego potrzebuję🤣 nawet jak czegoś nie próbowałam 🤣

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba Dobra, dobra, bujać to my, a nie nas:D W takie bajki to wierzyłem, ale jak byłem mały😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Vryko, a ja nie spotkałem Sołtysa na FB, jak to jest, ukrywa się? za wysokie progi? 😮

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Jakbyś szukał po frazie "sołtys fejsa" to może być i znalazł.. 😉

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Jest tylko grupa, czyli, że FB ma tysionc sołtyzuf 😮

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

No to ja chcę Mydło.

Nie byłam, nie czytałam, nie pisałam - ale z wypowiedzi Pamiętających wnoszę, że było fajnie, taki Hyde Park.

Zaznaczam - to sugestia, a nie Po Stu Lat😊 Za sto lat będę miała sto czterdzieści dziewięć i coś mi się widzi, że nie doczekam.

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Kasiulki2 Popieram Mydło !😃

Wiele Cię ominęło,że nie byłaś, nie czytałaś, nie pisałaś...szkoda,że chyba to se ne vrati😭

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@ifonka-zaba 

Czytałam opowieści, wspomnienia... Tęsknotę widzę, tęsknotę czuję. I rozumiem, bo sama bym się chciała powygłupiać, a tutaj jakoś niezręcznie.

"Zapytaj Społeczność" - czyli jak nie pomagasz, to sio. Tylko rzeczowe wypowiedzi - aż dziw, że emotikony podłączyli.

A ludzie i tak się wygłupiają - ja też - z pełną świadomością łamania Przenajświętszego Regulaminu. Bo nie ma gdzie się powygłupiać, plac zabaw zamknięty na kłódkę. Gorzej nawet - plac zabaw nie istnieje.

Dzieckiem się urodziłam i dzieckiem umrę, dlatego chcę plac zabaw! Zjeżdżalnia i huśtawki opcjonalnie, ale duża piaskownica musi być po prostu.

TUP!😁

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Kasiulki2 W  całej rozciągłości popieram. Też dzieckiem się urodziłam i tak mi jakoś zostało. Nawet z wyglądu jesteśmy jednakie😂

"Zapytaj społeczność" - tyle,że ta społeczność to była onegdaj. Teraz to jest my i oni

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@ifonka-zaba 

Pierwsza myśl: IFONKA, DAJ PYSKA!!!

I tak mi się zdaje, że to właśnie jest (a raczej było) Mydło. Tutaj to niezabardzotenteges tekst, choć szczery. Ale co mi tam, nieletniej nic nie zrobią 😆

A że w PESELu wczesny Gierek - to pomyłka, proszę Wysokiego Sądu!

 

oznacz moderatorów