anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Obniżenie oceny za koszt wysyłki o 3 gwiazdki ponieważ przedmiot był za tani aby skorzystać ze

Kaliope_Brzeg
#18 Luminarz#

@ZapfCreation 

Musisz się z tym oswoić i zaprzyjaźnić 😊 Takie i podobne  sytuacje będą się powtarzać nie raz i nie dwa. Przykład u mnie z dzisiaj, urwane 2 gwiazdki za koszt wysyłki a klient sam wybrał droższą. Zaglądam w aukcję a w adresie dostawy  imię, nazwisko i dopisek pod spodem : Pisarz i historyk  🤣  I cała złość gdzieś uleciała.

A potem przeczytałam post @pinsplash  o biurku i w ogóle mam fajny humor. Nie ma co się przejmować bo i tak na wiele sytuacji nie mamy wpływu.

_____________
Kama
Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Obniżenie oceny za koszt wysyłki o 3 gwiazdki ponieważ przedmiot był za tani aby skorzystać ze

ZapfCreation
#9 Pomysłodawca#

@mdrogeria @Kaliope_Brzeg Wiem, że macie rację ale strasznie mi się to nie podoba.

Poza tym wydaje mi się, że jeżeli kupujący może zrobić co chce, a sprzedający nie ma możliwości przekonania Allegro albo przynajmniej odpowiedzi na obniżoną ocenę to nie powinna ona mieć aż tak dużego wpływu na jakość sprzedaży. 

Tylko przez te 3 gwiazdki zadowolenie kupujących spadło z maksymalnej wartości 170 ( Super wynik! Jesteś w gronie najlepszych sprzedających na Allegro! ) na 83 ( 25% sprzedawców ma więcej punktów od Ciebie ). Przez ostatnie 30 dni miałam oceny od 29 osób z maksymalną ilością gwiazdek i od tej jednej odjęte 3 gwiazdki.

Odpowiedz
Ładowanie...