anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

ocena produktów i sprzedających - 90 dni to za mało

#21 Demiurg#

@mireksadowski Ocenę produktu możesz wystawić - nie możesz wystawić komentarza sprzedawcy. Jedno i drugie to dwie różne rzeczy.

PS Był tu już wcześniej temat o "pękających deseczkach", tyle że napisany z innego konta, aczkolwiek OP przyznał się w nim, że waży gdzieś ok. 120 kg.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

@Knowhere Rozumiem, moja pomyłka.

Ja ważę jakieś 50 kg także nie w tym rzecz laughing

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#13 Ambasador#

Pomysł ciekawy, ale absolutnie nierealny. Z podstawowego powodu: głupi naród nie odróżnia oceny produktu od oceny sprzedawcy i żadna siła tego nie zmieni.

Z jednym się zgadzam: 90 dni to za mało. Za mało na ocenę produktu, nie sprzedawcy.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#13 Ambasador#

Trzeba brać pod uwagę fakt, iż tutaj w tym wątku wypowiadają się obie strony kupuący-sprzedający, którzy mają rozum i widzą co to jest ocena produktu a ocena sprzedawcy, jednakże w przypadku wykonania przedłużenia okresu wystawiania ocen, taki "typowy" Allegrowicz nie ogarnie tego, dla niego to 2 rzeczy na raz to już za dużo do wykonania, podejrzewam że z frustracji i przegrzania głowy wystawi negatywa bo po co mu trują o jakieś oceny dwa razy i potem jeszcze trzeci raz, poza tym jest to kolejna rzecz którą małpy mogą wykorzystać w celu szantażu.

Rozumiem przesłanie, dla mnie ok, ale Allegro musiało by interweniować w znaczny sposób nad poprawnym wystawianiem ocen i ich dogłębnym weryfikowaniu, a tak się nie stanie raczej nigdy, więc..

Pomijam fakt że większość ludzi szuka tanich rzeczy, a to co tanie (sprowadzane z Chin, czyli praktycznie większość) częściej zdarza się chu**** jakości= więcej reklamacji= więcej problemów dla obu stron.

Odpowiedz
Ładowanie...