anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

oceny produktów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

Wpadła mi pewna idea do głowy 😉

 

Dlaczego przy liście wyszukanych ofert niema pokazanej oceny produktu (gwiazdek)? Dobrą opcją było by też sortowanie po ocenie produktu. 

 

Zapraszam do dyskusji 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@TOPe-commerce  Dobrze by było, gdybyś zgłosił taki pomysł. Tam jest jakaś gwarancja, że przejrzy go ktoś z zespołu "wyżej" 😉

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@DarkStoorM wiesz czym różni się dyskusja od pomysłu? Specjalnie jest dopisek o dyskusji 😉

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

ups 😅

 

W takim razie:

Jakoś tak się głębiej nad tym nie zastanawiałem, ale faktycznie, przydałoby się coś takiego.

Często testuję klawiatury mechaniczne, a gdyby przy każdej ofercie podczas wyszukiwania była wyświetlona jakaś informacja o opiniach, nie musiałbym przeglądać setek różnych ofert - miałbym na tacy podane który produkt już był testowany, ma już w miarę wyrobioną opinię. No i sortowanie do tego już by ułatwiło szukanie.

Allegro twierdzi, że dążą do tego, aby klient szybko odnalazł to czego szuka. Gdyby oferty już przy samym wyszukiwaniu miały podane oceny, to już byłaby gwarancja obniżenia czasu wyszukiwania produktów.

Jest jeden mały problem...

Produkty często są źle powiązywane, przez co opinie o produktach są strasznie pomieszane. Z głowy jakiś przykład: w gofrownicy widziałem opinie o suszarce do włosów. Gdyby produktyzacja była PERFECT, co raczej nie będzie już możliwe, to może i częściej bym kupował na Allegro. Mój przypadek jest akurat inny, bo elektronikę to tylko na morelkach kupuję - na Allegro jest po prostu jeden wielki bajzel 😕

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

o i to jest ważna opinia, ten temat ma na celu zebranie takich opinii aby później allegro przy pomyśle musiało się do czegoś ustosunkować

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Lepiej by było, aby pojawiała się tam ocena gwiazdkowa i procent pozytywów sprzedawcy. Nawet nie ma informacji czy to firma, czy osoba prywatna. Kiedyś taka informacja była po najechaniu na miniaturkę, ale ze szkodą dla kupujących została usunięta.

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@xyz96 zgadza się, i jako sprzedawcy i jako kupującemu mi właśnie tego brakuje

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@TOPe-commerce  tylko żeby klienci oceniali tylko TWÓJ towar, od Twojego dostawcy, produkt który jest NOWY

Nie może być tak, że pod jedną oceną masz towary wielu sprzedawców ktorę są nie tylko  NOWE ale też używane, dobre zamienniki, kiepskie zamienniki, zwroty konsumenckie, uszkodzone itp itd

 

 

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@Client:80340374 tak ale to kolejny krok, oczywiscie najpierw trzeba uporzadkowac produktyzację. Choc w miom przypadku moze byc i bez tego bo obsluguje jedynie producentow 😜

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Weźmy na przykład taką ofertę:

DarkStoorM_0-1609764168994.png

 

Jest tam na tyle dużo miejsca, że można:

- wstawić info o sprzedającym ("od Super Sprzedawcy" to nie jest żadna informacja) 

- wstawić polecenia sprzedającego

- dodać opinie o produkcie

- czas wysyłki określony przez sprzedającego

- ikonkę firma/prywatny

 

Czemu nie może to wyglądać przykładowo tak:

DarkStoorM_1-1609765546109.png

P.S. wiem, po najechaniu są oceny sprzedającego, ale w ten sposób są ładnie widoczne 🙂

oznacz moderatorów