anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

odłączyliśmy produkty od Twoich ofert.

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Ot, taki news z rana...

"Część Twoich ofert była połączona z niewłaściwym produktem, dlatego odpięliśmy je od produktów."

 

Hmm, dziwna sprawa bo to są moje produkty, robione od zera. Nikt inny na całym świecie tego nie robi więc jak może być połączone z niewłaściwym produktem ? Tym bardziej że ja go stworzyłem ? nr 7715883564

O co tu znowu chodzi ? Ja robie przedmiot, tworze produkt na Allegro przy wystawianiu a Allegro uważa że wie lepiej co zrobiłem ?

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

pinsplash
#21 Demiurg#

@eightbitclone2  Produktyzacja to jeden wielki bałagan niestety... to była osoba która podobno sie tym zajmowała w Allegro: @jacek_kulakowski  ale pojawiła sie tutaj raz i znikła.... Co prawda @_HolaOla_  twierdzi że istnieje, ale dowodów na to nie przedstawiła 😊

A Ty jedyne co możesz zrobić to wpierw czat a potem emaile z Allegro. Poprzez kontakt.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@eightbitclone2 ale w czym problem odłączyli gorzej jak by Ci podpięli jakieś inne produkty, nie połączysz ich bo są niszowe i nie mają kodów producenta ani marki 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@eightbitclone2 Konsultuję sprawę Twojej oferty i jak tylko otrzymam odpowiedź, wrócę tutaj z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Ojojojoj,  no to niedobrze. Skoro moja oferta emulatora stacji dyskietek do 30 letniego komputera, dla hobbystów , w dodatku  , robiona ręcznie, sprzedawana w pojedyńczych sztukach ma byc konsultowana ... Pewnie jutro zniknie , po konsultacjach 😉 No bo kto by sobie tym niszowym tematem głowe zawracał...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@eightbitclone2 Wręcz przeciwnie, to bardzo dobrze, że zgłosiłeś się do nas z tą sprawą, ponieważ wyjaśniłam już Twoje zgłoszenie i ta oferta jest ponownie powiązana z produktem. Przepraszamy za ten błąd. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Dzięki. Nie chce być upierdliwy ale dzisiaj rano odłączyliście kolejne dwa....??

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@eightbitclone2 Czy mógłbyś mi podać dokładne numery tych ofert? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

 9175249262, 9756313865 , i ta miała być połączona ale jakoś u mnie wyświetla że nie jest ? 7715883564

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@eightbitclone2 

a gdzie masz ean do swojego indywidualnego produktu?

bo inaczej już nie długo nie wystawisz oferty ze swoim produktem

a ja zarobie tutaj miliony $$$$$

sprzedając swoje msx svi738 czy philipsy msx2

oraz stacje do atari st amstrada cpc czy też zx spectrum

a za cardrige z grami do atari 2600 kupie sobie shelby gt

 

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

NO i znowu to samo.....

 

" odłączyliśmy produkty od Twoich ofert."

 

  • Atari Sdrive Micro ID: 2b7ab596-e24f-4f15-b77a-98316031a51b,
    Powód: Brak możliwości prawidłowej identyfikacji produktu
  • Toms 720 Replica ID: c97b6a1d-8b91-463e-adff-d6be9c3f534e,
    Powód: Brak możliwości prawidłowej identyfikacji produktu

A jednocześnie za chwilę  drugi mail że od 1 kwietnia jeszcze  wincyj produktów ma być połączone...

 

No to  niby jak  ?  Ja łącze ,tworzę a wy odłączacie ... . Eeeeee ?

 

Co to znaczy prawidłowa identyfikacja produktu ???   W przypadku czegoś robionego od zera ? Stworzyłem produkt w waszej bazie i fertig .

 

 

 

 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@eightbitclone2 Masz przy tych produktach kod ean? Może niewłaściwy, niewłaściwa kategoria. Robią porządki i układają wszystko 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Nie mam kodów EAN bo nie mam zamiaru dodatkowo płacić za kody których kompletnie do niczego nie potrzebuje. Jak Allegro  ich wymaga to niech mi je zrefunduje. Dlaczego ja mam za nie płacić ?

Kategoria właściwa. Takie porządki robią jak zwykle.

Chińskie badziewie poupychane wszędzie  sie oczywiście zostanie. 

A mnie, sprzedającemu parę własnoręcznie robionych własnych produktów  dokopią znowu. Regulaminem, wymaganiami a jak nie pomoże ....to kodem EAN....

 

 

 

oznacz moderatorów

Wonderland_Shop
#2 Obserwator#

Allegro chce się pozbyć ze swojej platformy małych sprzedawców, już raz próbowali gdy chcieli uniemożliwić wystawianie ofert na Allegro dla prywatnych sprzedających i przerzucić ich na Allegro Lokalnie. Teraz znowu próbują, tylko z drugiej strony - poprzez przymus dodawania kodów kreskowych, których jak wiadomo wiele produktów niszowych czy tzw. z drugiej ręki po prostu nie posiada. Tak więc albo płacisz za kody albo wypadasz z platformy.

Z zabiegów przez nich prowadzonych wnoszę że próbują przyjąć rolę polskiego **piiip**a, który bazuje głównie na sprzedaży elektroniki, gadżetów itp.

oznacz moderatorów

Wonderland_Shop
#2 Obserwator#

No proszę, nazwa konkurencyjnego portalu jest tutaj na cenzurowanym, chodzi oczywiście o [edycja] 🙂

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@eightbitclone2 Troszkę mnie drażnią takie sprawy gdzie rozwiązuje się problemy na chwilę, co gorsza, bo ja nie mam podstaw domagania się podania przyczyny zaistniałej sytuacji, Ty masz, wolisz tu co jakiś czas zgłaszać problem i nie interesuje Cię przyczyna i odpowiedź serwisu na pytanie "Jak mają zamiar i kiedy rozwiązać problem aby się więcej nie powtarzał? Bo ja mam wrażenie iż w rozwiązaniu problemu jest tylko "pomoc" i to forum, ale na zasadzie, zgłosi, zrobimy i gotowe, nie ma żadnego naprawiania aby się problem nie powtarzał 😉

Zadałem tu już dwa razy pytanie co było problemem i czy jest rozwiązany aby się nie powtarzał skoro co chwilę u kogoś występuje, ale bez odpowiedzi.
Oczywiście nie dosłownie, bo nie pamiętam dokładnie, ale w tym sensie były moje pytania.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

No i od wczoraj znowu to samo....ręce opadają. "Część Twoich ofert była połączona z niewłaściwym produktem, dlatego odpięliśmy je od produktów. "

Tylko że ... ja sam te produkty robię ...Sam tworzyłem też produkt na Allegro..

Podpiałem znowu , i tak w koło macieju...

Echh, ja tu tylko próbuje na życie zarobić....Zamiast tego kopie sie z koniem.

oznacz moderatorów