anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Od 2 kwietnia możesz zapłacić nawet 948% więcej prowizji na Allegro. Jak to możliwe?

mikeza
#17 Koryfeusz#

@annas14-firma  niestety serwis allegro patrzy na wszystko przez jakieś dziwne różowe okulary i chociażby tutaj nie wiem jakie argumenty wytoczyć, to i tak stanowisko i odpowiedź jest jedna, i w kółko ta sama.

Odp.: Od 2 kwietnia możesz zapłacić nawet 948% więcej prowizji na Allegro. Jak to możliwe?

annas14-firma
#13 Ambasador#

Odpowiedź MP zawsze będzie taka jakie jest oficjalne stanowisko, ale nasze opinie są mogą być analizowane w celu oceny ryzyk związanych z planowanymi zmianami. Czy są? Nie wiem, ale myślę że niektóre zmiany są wynikiem analiz. Wzrost ilości zwrotów (po wprowadzeniu SMART'a) musiał spowodować ruchy z uproszczenie obsługi chargebacków bo to kosztuje. Sprzedający też na tym skorzystali bo mają mniej klikania w oczywistych sytuacjach. 

Odpowiedz
Ładowanie...

TomBanknoter
#13 Ambasador#

Transakcji, w których wartość przedmiotu jest niższa od kosztu przesyłki mam kilka-kilkanaście w miesiącu. Z oczywistych względów nie łapią się one na Smart, więc będę ukarany drastycznym wzrostem prowizji od takich zakupów.

Drugi - nie mniej istotny problem - to zachowania kupujących, którzy nie ogarniają "procesu zakupowego" Allegro. Wielu z nich np. wypełnia osobny FOD do każdego zakupu (rekordzista u mnie wypełnił 64 FOD-y do jednej transakcji). Tu również będziemy karani dodatkową prowizją od każdej sztuki - co stawia pod znakiem zapytania ekonomiczny sens takiej sprzedaży.

Odpowiedz
Ładowanie...

kwiaty-Isabell
#8 Zapaleniec#

ogólnie w kategorii rekodzieło prowizja przekracza 20 % na start sprzedałam tiul za 165 zł prowizji 45 ! ani przy tanich paczkach gdzie klient swiadomie płaci za wyysłke 8,99 bez smart ani przy droższych nie ma szans na zarobek żaden

Odpowiedz
Ładowanie...

mwmonety
#18 Luminarz#

całe lata wyrzeczeń harowania by sprostać coraz to większym wymaganiom regulaminowym portalu ,wchodzenia klientom tam gdzie najciemniej by tylko zachować powymyślane standardy jakości ,poświęcając swój cenny czas ,teraz chcą nam zabrać jeszcze ten ciężko zarobiony kawałek chleba .nie da się sprzedawać bez zarobku tylko dla satysfakcji i jeszcze siedzieć 24 h na dobę przy komputerze i wpatrywać czy ktoś o coś nie pyta (wymagane szybkie odpowiedzi) ,zabawę w sprzedawanie bez zarobku dla przyjemności to przerabialiśmy w przedszkolu .

Odpowiedz
Ładowanie...